چاپ
مشاهده در قالب PDF

محور نور- نوشهر به سامانه دوربین های نظارت جاده ای مجهز شد تعداد بازدید:335

خبر - اجتماعی

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 
 رییس مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندران گفت : دومین سامانه نظارت تصویری مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران در محور نور- نوشهر نصب و راه اندازی شد .

محمد پورتیموری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : به طور متوسط 7 واقعه تصادف که منجر به کشته شدن 2 نفر و مجروح شدن 8 نفر می شود به طور ماهانه در محور نور- نوشهر به وقوع می پیوندند که این اتفاقات ، محور فوق را به حادثه خیزترین محور مازندران تبدیل کرده است .

وی بیان داشت : آمادگی هر چه بیشتر در برخورد با سوانح احتمالی در این محور و مدیریت آنها در کنار مجموعه اقدامات مهندسی برای ایمن‌سازی نقاط حادثه خیز، از مهمترین عوامل در کاهش هرچه بیشتر تلفات و خسارات ناشی از وقوع حوادث رانندگی در این محور به شمار می رود .

رییس مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندران افزود : مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران با توجه به رسالت خود در هوشمندسازی جاده‌ها که از مهمترین نتایج آن، کاهش زمان واکنش به رخدادها و حوادث جاده‌ای نظیر رسیدن نیروهای امدادی، پلیس، راهداری است ، تجهیز محور مذکور به سایت‌های نظارت تصویری را در دستور کار خود قرار داد.

پورتیموری ادامه داد : با بهره‌برداری از سایت نظارتی محور نور- نوشهر در منطقه رویان، تعداد سایت‌های نظارت تصویری هوشمند در این محور به 2 عدد افزایش یافت و بخش عمده‌ای از نقاط حادثه‌خیز این محور تحت پوشش نظارتی این سایت‌ها قرار گرفت.


کلمات کلیدی:مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندرانمحمد پورتیموری محور نور نوشهر سامانه دوربین های نظارت جاده ای
معرفی به دوستان

نوشتن دیدگاه (Add comment)


تصویر امنیتی (CAPTCHA)
تصویر امنیتی جدید (Refresh CAPTCHA)