چاپ
مشاهده در قالب PDF

محور نور- نوشهر به سامانه دوربین های نظارت جاده ای مجهز شد تعداد بازدید:310

خبر - اجتماعی

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 
 رییس مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندران گفت : دومین سامانه نظارت تصویری مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران در محور نور- نوشهر نصب و راه اندازی شد .

محمد پورتیموری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : به طور متوسط 7 واقعه تصادف که منجر به کشته شدن 2 نفر و مجروح شدن 8 نفر می شود به طور ماهانه در محور نور- نوشهر به وقوع می پیوندند که این اتفاقات ، محور فوق را به حادثه خیزترین محور مازندران تبدیل کرده است .

وی بیان داشت : آمادگی هر چه بیشتر در برخورد با سوانح احتمالی در این محور و مدیریت آنها در کنار مجموعه اقدامات مهندسی برای ایمن‌سازی نقاط حادثه خیز، از مهمترین عوامل در کاهش هرچه بیشتر تلفات و خسارات ناشی از وقوع حوادث رانندگی در این محور به شمار می رود .

رییس مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندران افزود : مرکز مدیریت راههای اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران با توجه به رسالت خود در هوشمندسازی جاده‌ها که از مهمترین نتایج آن، کاهش زمان واکنش به رخدادها و حوادث جاده‌ای نظیر رسیدن نیروهای امدادی، پلیس، راهداری است ، تجهیز محور مذکور به سایت‌های نظارت تصویری را در دستور کار خود قرار داد.

پورتیموری ادامه داد : با بهره‌برداری از سایت نظارتی محور نور- نوشهر در منطقه رویان، تعداد سایت‌های نظارت تصویری هوشمند در این محور به 2 عدد افزایش یافت و بخش عمده‌ای از نقاط حادثه‌خیز این محور تحت پوشش نظارتی این سایت‌ها قرار گرفت.


کلمات کلیدی:مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندرانمحمد پورتیموری محور نور نوشهر سامانه دوربین های نظارت جاده ای
معرفی به دوستان

نوشتن دیدگاه (Add comment)


تصویر امنیتی (CAPTCHA)
تصویر امنیتی جدید (Refresh CAPTCHA)

نظر سنجی خبر

به نظر شما ویژگی مطلوب اخبار مازندران در چیست؟
 

اوقات شرعی