رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

99 دانش‌آموز آملی رتبه زیر 1000 کنکور را کسب کردند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

99 دانش‌آموز آملی رتبه زیر 1000 کنکور را کسب کردند

99 دانش‌آموز آملی رتبه زیر 1000 کنکور را کسب کردند


مدیر آموزش و پرورش آمل گفت: 99 دانش‌آموز آملی رتبه‌های برتر سه و دو ‌رقمی را در کنکور سراسری کسب کردند.

99 دانش‌آموز آملی رتبه زیر 1000 کنکور را کسب کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حمید محمدنسب شامگاه یکشنبه در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و مسئولان با معین علا رتبه هشتم کنکور سراسری رشته تجربی و خانواده‌اش اظهار کرد: دانش‌آموزان آملی امسال در کنکور سراسری گذشته همانند سال‌های گذشته درخشش خوبی داشتند و توانستند رتبه‌های برتر را از آن خود کنند.

وی افزود: هم‌اکنون حدود 99 دانش‌آموز آملی توانستند در گروه‌های مختلف کنکور سراسری سال جاری رتبه سه‌رقمی و دو رقمی را به نام خود ثبت کنند.

محمدنسب با اشاره به اینکه در گروه‌های مختلف علوم تجربی، ریاضی فیزیک، زبان خارجه، علوم انسانی و هنر دانش‌آموزان این شهرستان خوش درخشیدند، تصریح کرد: معین علا یکی از دانش‌آموزان آملی بود که مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی مشغول به تحصیل بود و با استفاده از توانمندی‌های خود به رتبه هشت کنکور سراسری در گروه علوم تجربی دست یافت.

مدیر آموزش و پرورش آمل با بیان اینکه هرساله دانش‌آموزان این شهرستان یکی از رتبه‌های تک‌رقمی را به نام خود ثبت می‌کنند، عنوان کرد:‌ سال گذشته امیر نوری‌پور هم در رشته ریاضی و فیزیک توانست به رتبه 9 کنکور سراسری دست پیدا کند.

این مسئول با اشاره به اینکه دانش‌آموزان مراکز استعدادهای درخشان و نمونه دولتی اخلاق‌مدار و قانون‌مند هستند و برای نظم و انضباط اهمیت خاصی قائل هستند، بیان کرد: این دانش‌آموز با توجه به سکونت در روستای عباسا شهرستان نور، حدود هفت سال در آمل مشغول به تحصیل است.

محمدنسب با اشاره به درصدهای چشم‌گیر معین علا در کنکور سراسری، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان دیگر که قصد درخشش در کنکور سراسری آینده را دارند می‌توانند با استفاده از چهره‌های برجسته کنکور، آنها را به عنوان الگو قرار دهند و از آنها درس بگیرند.