سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

9 دی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

9 دی

 حكايت فرزندان اميه در اين سو و آن سوي خندق است. شولاي عرياني كفر مايه شكست سخت ابوسفيانيان در آن سوي خندق و پوستين وارونه نفاق با مسجد ضرار و قرآن بر سر نيزه مساوي گذراندن اصحاب پيامبر از لب تيغ در روز عاشورا است. وچه زود كوس رسوايي فرزندان اميه در عاشوراي حسيني(ع) به صدا درآمد و مختاريان تومار سفيانيان را در هم پيچيدند.

   نهم دي ماه 88 نيز خداوند يد بيضايي قدرت خود را به ياري جبهه حق رساند و حق را بر سر باطل كوبيد ...« بل نقذف بالحق علي الباطل فيدمغه فاذا هو زاهق » (سوره انبياء ، آيه18 ) ... بلكه ما حق را بر سر باطل مي كوبيم تا آن را هلاك سازد; پس در اين هنگام باطل نابود مي شود.و باطل ماندني اما نابود شدني است.

ملاك و شاخص شناخت جبهه حق و باطل است.مقام معظم رهبري در بيانات بسيار مهمي حضور عظيم و تعيين كننده ملت مومن، بابصيرت و با غيرت ايران را در راهپيمايي سراسري نهم دي  را ، تجلي دست قدرت خدا و حركتي ماندگار در تاريخ انقلاب خواندند و تاكيد كردند: « در چنين شرايطي، اين حركت مردم، اهميت مضاعفي داشت و روح ولايت، و روح حسين بن علي (ع) در آن ديده مي شود و همان گونه كه امام راحل همواره مي گفت تجلي دست قدرت خدا بود. »

ايشان در ديدار هزاران نفر از مردم قم در سالروز حادثه عظيم19 دي سال56 فرمودند: « اگر صدها بار براي نعمت هوشياري اين ملت، سجده شكر به جا آورده شود، باز هم كم است. »
 تازه ها