جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

9 دی روز نمایش عزت ملت ایران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

9 دی روز نمایش عزت ملت ایران

9 دی روز نمایش عزت ملت ایران


9 دی

9 دی روز نمایش عزت ملت ایران

فرماندار بابل گفت: ملت ایران عزت خود را در 9 دی به نمایش گذاشت.
به‌گزارش خبرگزاری فارس از بابل، رجب ملایی رئیسی صبح امروز در جلسه هماهنگی حماسه 9 دی با مسئولان دستگاه‌های اجرایی در فرمانداری بابل، اظهار داشت: حماسه 9 دی تجلی پیوند قلبی مردم با آرمان‌های انقلاب بود.

وی با اشاره به اینکه شناخت موقعیت و حضور به موقع در صحنه رمز موفقیت نظام در حماسه 9دی بود، افزود: حماسه 9 دی تجلی قدرت خداوند و حرکتی ماندگار در جمهوری اسلامی است که ملت ایران عزت خود را در این روز به نمایش گذاشت.

فرماندار بابل با اشاره به اینکه حماسه 9 دی تداعی کننده وحدت در بین مردم بود، گفت: در این حماسه مردم با تکیه بر وحدت قدرت نظام و مسلمانان را به نمایش گذاشتند.

وی با تاکید بر اینکه مردم همیشه برای مسئولان پشتوانه‌ای عظیم بودند، اظهار داشت: بزرگداشت حماسه‌هایی چون 9 دی ماه سال 88، دینداری و وفاداری به آرمان‌ها، اهداف والای جمهوری اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه را که موجب حضور مردم در صحنه‌ها می‌شود، تداعی می‎کند.

ملایی با اشاره به اینکه باید از فرصت 9 دی برای بصیرت‌افزایی بهره برد، اذعان داشت: اهمیت 9 دی امسال بیش از سال‌های گذشته است، حضور مستکبران مسلمان‌نما برای اغفال اذعان عمومی و خدشه‌دار کردن چهره واقعی اسلام و شیعیان فرصت مناسبی برای بصیرت‌افزایی افکار عمومی است لذا ضروری است که 9 دی امسال از تمام توان و ظرفیت خود و البته با نگاه تبیینی استفاده شود.

این مسئول به اجرای درست قوانین، حضور به موقع در ادارات و صفوف نماز جماعت و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: اگرچه شرایط برای حل همه مشکلات مردم فراهم نیست اما داشتن اخلاق درست و بیان واقعیت‌های موجود به مردم بسیاری از انتظارات را کاهش می‌دهد.

فرماندار بابل خاطرنشان کرد: هر مدیری نماینده نظام در بین مردم بوده که می‌تواند با عملکرد مثبت و یا منفی خود قابلیت‌های نظام را تقویت یا تضعیف کند.

وی تعامل با سایر دستگاه‌های را از ویژگی‌های برجسته مدیر برشمرد و گفت: انتظار ما از شهرداری بهره‌برداری فاز نخست کمربندی شرقی تا پایان سال‌جاری است.