جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

9 دی روز نمایش بصیرت ملت ایران بود - نمایش محتوای خبر

 

 

9 دی روز نمایش بصیرت ملت ایران بود

سید قدیر رضایی افزود: مردم ایران زمانی که توهین به مقدسات توسط فتنه‌آفرینان را مشاهده کردند، بدون اینکه اعلامی رسمی صورت گیرد به صورت خودجوش به خیابان‌ها آمدند و حماسه 9 دی را به وجود آوردند.

وی ادامه داد: این حرکت خودجوش و مردمی خواب خوش دشمنان را زائل و توطئه‌های آنها را خنثی کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس ثمره گفتمان انقلاب را نظام سیاسی اسلام دانست و اظهار داشت: مناظره بین گفتمان انقلاب و غرب که از بهمن 57 شروع شد با حضور حماسی ملت در روز 9 دی‌ماه و با پیروزی گفتمان انقلاب به پایان رسید.

وی بصیرت، دشمن‌شناسی و امامت دینی را پایه‌های حماسه 9 دی ذکر و خاطرنشان کرد: این حماسه چون 22 بهمن، 15 خرداد و روز قدس در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ماندگار شده چراکه از همان تفکر عاشورایی نشأت می‌گیرد و انقلاب اسلامی با شعار عاشورا شروع، تثبیت گردیده و ادامه دارد.

رضایی حماسه 9 دی را ایستادگی ملت در برابر تهاجم و هتاکی‌های دشمنان به اعتقادات و تفکرات آنها به برکت روشنگری و هدایت مقام معظم رهبری عنوان و تصریح کرد: بزرگ‌ترین دستاورد این حماسه پیوند بین امامت و امت و بیعت دوباره ملت با مقام ولایت بود.

وی در پایان گفت: حماسه 9 دی نماد بصیرت و میثاق امت با ولایت است و بزرگداشت سالانه این واقعه به معنای تجدید میثاق و بیعت مجدد مردم با نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.