سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

9 دی تجلی همبستگی مردم و ولایت فقیه در مقابله با فتنه گران بود - نمایش محتوای خبر

 

 

9 دی تجلی همبستگی مردم و ولایت فقیه در مقابله با فتنه گران بود

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام' غلامحسین تسخیری' روز سه شنبه در اجتماع بزرگ طلایه داران بصیرت که به مناسبت 9 دی در مصلی شهید بهشتی تنکابن برگزار شد، افزود : حماسه 9 دی طبق فرمایش های رهبر معظم انقلاب از ایام الله است و در واقع می توان هشت ماه فتنه را برابر با هشت سال دفاع مقدس نام گذاری کرد چرا که دشمن در هر دو مورد به دنبال براندازی نظام بود.

وی تصریح کرد : مردم با خلق حماسه 9 دی جواب دندان شکن به کسانی دادند که به شور و شعور حسینی(ع) آنها اهانت کرده بودند.

تسخیری با اشاره به موقعیت استراتژیک و ایفای نقش نظام مقدس جمهوری اسلامی در سطح جهانی گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان طلایه دار اصلی حمایت از جریان های اصیل اسلامی شناخته می شود و مردم نیز با جان و دل پذیرای این مساله هستند.

وی ادامه داد: فتنه فتنه گران در آن دوران آثار نامطلوبی را در داخل و خارج از کشور برجای گذاشت و هدف سران فتنه مخدوش کردن چهره جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی بود که با حضور حداکثری مردم در 9 دی در نهایت زمینه های یاس و ناامیدی دشمنان فراهم شد.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رامسر خاطر نشان کرد : تشخیص بموقع ، حضور بهنگام و تجلی ایمان و دفاع از ارزشها و اصول انقلاب و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، مهمترین ویژگی 9 دی 88 است که حتی از نگاه رسانه های معاند و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی نیز پنهان نماند.

وی با گرامیداشت یاد تمامی شهیدان اسلام و امام شهیدان، از خداوند منان سربلندی ، عزت و عظمت هرچه بیشتر ملت ایران اسلامی را خواستار شد.

{jcomments off}