سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

85 دانش‌آموز نخبه شهرستان آمل تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

85 دانش‌آموز نخبه شهرستان آمل تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، ظهر امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی، معاون اداره کل آموزش و پرورش مازندران و مسئولان شهرستان از 85 نخبه دانش‌آموزی در سال 92 قدردانی شد.

مدیر آموزش و پرورش آمل در این مراسم با اشاره به اینکه این دانش‌آموزان در سال تحصیلی گذشته در رشته‌ها و بخش‌های مختلف مدال‌آوری کرده و درجات علمی را به دست آورده بودند، یادآور شد: نخبگان دانش‌آموزی در حوزه رتبه‌های برتر کنکور سراسری، پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌های معتبر کشور و استان در رشته‌های فنی و حرفه‌ای، نظری و کاردانش، برترین‌های المپیاد‌های علمی ملی و نخبگان و مدال‌آوران حوزه دانش‌آموزی بودند.

حمید محمدنسب در مورد اهداف جشنواره بزرگ تجلیل از دانش‌آموزان برجسته و نخبه این شهرستان خاطرنشان کرد: تجلیل از دانش‌آموزان برجسته نشان از ارزش والای آنها برای مسئولان و مدیران دارد و در مقابل عاملی برای ایجاد انگیزه و تحرک برای دیگر دانش‌آموزان خواهد بود.

وی بیان کرد: این هشتمین دوره تجلیل از نخبگان دانش‌آموزی آمل بود که در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه شمال برگزار شد.

محمدنسب با اشاره به جایگاه علمی نخبگان و دانش‌آموزان این شهرستان اظهار داشت: دانش‌آموزان این شهرستان همواره در جایگاه‌های علمی برتر استان و کشور قرار داشتند.

وی با بیان اینکه در رتبه‌بندی کنکور سراسری نیز آملی‌ها رتبه‌های خوبی در کشور به دست آورده‌اند جایگاه علمی این شهرستان را سرآمد بیان کرد.