جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

83 درصد دانش آموزان مازندرانی ثبت نام الکترونیکی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

83 درصد دانش آموزان مازندرانی ثبت نام الکترونیکی شدند

محمد علی امیری ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تعداد دانش آموزان مازندران را 461 هزار نفر برشمرد و افزود: تا کنون از این تعداد 383 هزار و 813 نفر در مدارس دولتی استان ثبت نام الکترونیکی شدند.

وی ادامه داد: مناطق دودانگه و لاریجان با 100 درصد، گلوگاه با 94 درصد، رامسر با 90 درصد و تنکابن با 88 درصد بیشترین ثبت نام الکترونیکی را داشته اند.

امیری با قدردانی از مدیران مدارس، یاد آور شد: از زمان آغاز ثبت نام تا کنون بیش از دو هزار و 550 بازدید توسط همکاران ستادی و ادارات تابعه از مدارس و ستادهای ثبت نام انجام شد که نسبت به سال های گذشته، مشکلات کمتری از سوی خانواده ها در این امر گزارش شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: طبق دستورالعمل وزارتی، مدارس دولتی تنها موظف به اخذ هزینه بیمه و کتاب در زمان ثبت نام هستند.

وی با تاکید بر اینکه خانواده ها در ثبت نام فرزندانشان شتاب کنند، افزود: در غیر این صورت امکان ثبت نام در مدارس مورد دلخواه و مدارسی که با اقبال بیشتری مواجهند، میسر نخواهد شد.

او یادآورشد: واحدهای ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در اداره کل و ادارات تابعه، آماده دریافت نظرات پیشنهادی اولیای گرامی و همکاران در امر ثبت نام هستند.