جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

80 هزار مددجوی بهزیستی در مازندران سبد کالا دریافت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

80 هزار مددجوی بهزیستی در مازندران سبد کالا دریافت کردند

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: 80 هزار نفر از افراد زیرپوشش بهزیستی مازندران سبد کالایی دریافت کردند.

80 هزار مددجوی بهزیستی در مازندران سبد کالا دریافت کردند

سعید آرام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل با اشاره به برگزاری یادواره تک شهید بهزیستی مازندران اظهار کرد: سعید شیرزاد تک شهید فرزند بهزیستی در سن 17 سالگی در سال 64 در منطقه مریوان شهید شدند و براساس برنامه‌ریزی انجام شده و با همت شهرداری و شورای شهر آمل تا پیش از پایان سال یادواره‌ای در شان این شهید در شهر آمل و زادگاه وی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به توزیع سبد کالایی در استان بیان داشت: سبد کالا برای تمام خانوارهای زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) تعلق می‌گیرد.

آرام افزود: در سازمان بهزیستی بیش از 80 هزار نفر مشمول سبد غذایی شدند که به صورت نقدی به حساب سرپرست خانوارها واریز شده است.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی این سبدها  متغیر و براساس بعد خانوار است.

مدیرکل بهزیستی مازندران با اعلام اینکه بیش از 700 فروشگاه در استان قرارداد برای پرداخت سبد غذایی تعیین شدند، بیان کرد: خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ها نسبت به دریافت سبد کالایی اقدام کنند.

آرام با تاکید بر اینکه در سال 93 بیش از 500 واحد مسکن برای افراد زیرپوشش بهزیستی احداث و واگذار شده است، گفت: در دهه فجر امسال نیز 120 واحد مسکن تحویل شده است و تا پایان سال نیز خانه‌هایی برای تحویل به مددجویان در دست اقدام است.