رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

80 درصد واحدهای تولیدی مازندران دارای استاندارد هستند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

80 درصد واحدهای تولیدی مازندران دارای استاندارد هستند

80 درصد واحدهای تولیدی مازندران دارای استاندارد هستند


مدیرکل سابق استاندارد مازندران گفت: بیش از 80 درصد واحدهای تولیدی مازندران دارای استاندارد هستند.

80 درصد واحدهای تولیدی مازندران دارای استاندارد هستند

ه گزارش خبرگزای فارس از شهرستان ساری، جواد اعتماد پیش‎ازظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل استاندارد مازندران، اظهار کرد: در طول عمر کاری‌ام با صداقت و سلامت کار کردم هرچند که ممکن است صداقت متاع خوبی نباشد.

وی با بیان اینکه حسن خلق، برخورد مودبانه با ارباب رجوع و تکریم آنها و پاسخگویی به موقع را از آرزوهای مدیریتی می‌دانستم، افزود: همواره به خودم نهیب می‌زدم که باید عامل باشم و در سال بیش از دو روز مرخصی نرفتم و از موضوعی به جایی شکایت نبردم.

مدیرکل سابق استاندارد مازندران گفت: امروز می‌توانم با صدای بلند این ادعا را بیان کنم که اداره‎کل استاندارد از ادارات خوشنام استان است.

این مسئول با اشاره به اینکه در فضای دولت جدید، مشکلات در حال رفع شدن است، ادامه داد: مشکل مراجعه‌کنندگان در واقع مشکل ماست و به همکاران توصیه می‌کردم که در رفع مشکل مراجعه‌کنندگان تلاش کنند.

اعتماد با بیان اینکه بیش از 80 درصد واحدهای تولیدی مازندران دارای استاندارد هستند، تصریح کرد: با تعاملی که با سازمان‌های متعدد داشتیم در کوتاه‌ترین زمان خدمات را ارائه دادیم و امروز در بنادر استان، رسوب کالا نداریم.

وی با اشاره به اینکه آموزش را از اهداف استراتژیک می‌دانیم، خاطرنشان کرد: ارتباط خوب و تنگاتنگی در این زمینه با دانشگاه‌ها برقرار شد.

مدیرکل سابق استاندارد مازندران با بیان اینکه مازندران استان گردشگرپذیر است، تصریح کرد: کنترل مراکز عرضه، کار سختی بوده و تراکم نسبی جمعیت در مازندران بالاست، ما تراکم 129 نفر در کیلومتر داریم در حالی که این رقم در کشور 46 نفر است.

این مسئول با اشاره به اینکه سعی کردیم همراه خوبی در راستای فعالیت کمیسیون قاچاق کالا باشیم، گفت: از تشکل‌ها به عنوان سرمایه‌های استان، در تصمیم‌گیری‌ها استفاده کردیم.