جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

80درصد تعهدات خیرین مدرسه ساز مازندران محقق شد - نمایش محتوای خبر

 

 

80درصد تعهدات خیرین مدرسه ساز مازندران محقق شد

قربان علی شیرزاد ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران همچنین خبر از برگزاری پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز مازندران در روز پنج اردبیهشت جاری در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله ساری داد و پیش بینی کرد که امسال خیرین بیشتر از سال گذشته کمک کنند.

وی به هوشمند سازی یک هزار و 200کلاس درس استان مازندران در سال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: 650 مدرسه توسط خیرین مدرسه یار هوشمند سازی شد.

شیرزاد اظهار در ادامه با اشاره به وجود ،461 فضای آموزشی نیمه کاره و در حال ساخت با دو هزار و700 کلاس درس به مساحت 434 هزار متر مربع در مازندران ، گفت: برای تکمیل این پروژه ها یک هزارو 110 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار استان مازندران خاطر نشان کرد: به طور یقین خیرین در ساخت پروژه های نیمه کاره مشارکت جدی تری نسبت به سال پیش خواهند داشت.

مدیرکل نوسازی مدارس مازندران تعداد طرح های مردمی ومشارکتی را 131 طرح عنوان کرد و ادامه داد: از این تعداد 49 واحد شهری و 82 مورد روستایی است.

شیرزاد، به برگزاری پانزدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز در مازندران اشاره کرد و گفت: تکمیل طرح های نیمه کاره دولتی تحقق و پیگیری تعهدات خیرین مدرسه ساز از رویکردهای اصلی این جشنواره است.