سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

8 کشتی گیر مازندرانی مسافر مسابقات جام جهانی آمریکا شدند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

8 کشتی گیر مازندرانی مسافر مسابقات جام جهانی آمریکا شدند

8 کشتی گیر مازندرانی مسافر مسابقات جام جهانی آمریکا شدند


دبیر هیات کشتی مازندران از انتخاب نهایی هشت کشتی گیر این استان در مرحله پایانی اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران برای حضور در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد سال 2015 آمریکا خبر داد.

8 کشتی گیر مازندرانی مسافر مسابقات جام جهانی آمریکا شدند


8 کشتی گیر مازندرانی مسافر مسابقات جام جهانی آمریکا شدند
غلامرضا نوری زاده روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : با نظر کادر فنی 14 کشتی گیر در هشت وزن برای تیم ملی انتخاب شدند که از این تعداد هشت کشتی گیر مازندرانی هستند.

وی افزود: البته در مرحله پایانی اردوی تیم ملی در تهران ، 24 کشتی گیر مازندرانی حضور داشتند که در نهایت از این شمار هشت کشتی گیر انتخاب و مسافر مسابقات جهانی شدند.

دبیرهیات کشتی مازندران تصریح کرد : ایمان صادقی و بهنام احسان پور دروزن 61 کیلوگرم، سیداحمد محمدی در وزن 65 کیلوگرم، حسن یزدانی در وزن 70 کیلوگرم، مرتضی رضایی قلعه در وزن 74 کیلوگرم، رضا یزدانی و محمدحسین محمدیان در وزن97 کیلوگرم و کمیل قاسمی در وزن 125 کیلوگرم هشت کشتی گیر مازندرانی و منتخب تیم ملی هستند.

نوری زاده تصریح کرد: برای حضور در مسابقات کشتی آزاد جام جهانی 2015 در آمریکا از سوی کمیته فنی فدراسیون 50 کشتی گیر به اردوی انتخابی دعوت شدند که در نهایت 14 کشتی گیر به این مسابقات اعزام که هشت ملی پوش مازندرانی هستند.

وی، به حضور مربی مازندرانی در مسابقات جام جهانی در کنار کادرفنی تیم ملی اشاره کرد وادامه داد: حسین کریمی از مربیان سازنده مازندرانی با نظر رسول خادم سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در این پیکارها حضور خواهد داشت.

مسابقات جام جهانی کشتی آزاد سال 2015 در روزهای 22 و 23 فروردین سال 94 در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می شود.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در گروه دو این رقابت ها با تیم های جمهوری آذربایجان، بلاروس و ترکیه همگروه است و تیم های روسیه، آمریکا، کوبا و مغولستان هم در گروه یک قرار دارند.