جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

77 هزار ورزشکار مازندرانی بیمه شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

77 هزار ورزشکار مازندرانی بیمه شدند

علی دهقان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: با توجه به سپری شدن حدود پنج ماه از سال 93 تاکنون 77 هزار و 313  نفر در مازندران بیمه ورزشی شدند.

وی تصریح کرد: از این تعداد ورزشکار سازمان‌یافته بیش از 54 هزار ورزشکار مرد و  22 هزار ورزشکار زن هستند.

رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران با بیان اینکه سال 92 بیش از 140 هزار ورزشکار سازمان‌یافته در استان فعالیت داشتند، افزود: این آمار با توجه به همکاری ادارات و هیئت‌های ورزشی می‌تواند بیشتر از سال گذشته شود.

دهقان از ویزیت رایگان دو فوق تخصص در دفتر هیئت پزشکی ورزشی استان برای درمان ورزشکاران خبر داد و ابراز داشت: اسماعیل شفیعی فوق متخصص زانو و ارتوپت و محمدعلی نیکوبیان فوق تخصص روانشناسی جهت درمان ورزشکاران زن و مرد در هیئت ورزشی استان حضور دارند.

وی با اشاره به استقبال ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی از حضور این دو فوق تخصص ورزشی گفت: شفیعی روزهای سه‌شنبه از ساعت 10 تا 12 و نیکوبیان از ساعت 16 تا 20 روز های فرد در دفتر هیئت پزشکی استان حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران از برگزاری کلاس ماساژ درمانی در ساری خبر داد و افزود: این کلاس به مدت یک هفته با حضور اساتید ماساژ‌درمانی در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار می‌شود.

دهقان در پایان با اشاره به نظارت و سم پاشی هیئت پزشکی ورزشی مازندران از سالن‌های دولتی و خصوصی در سراسر استان خاطرنشان کرد: مدیریت سالن‌ها برای سلامتی ورزشکاران ارزش قایل شوند، بهداشت و دیگر موارد پزشکی را در اجرا کنند که در غیراین صورت جریمه سنگینی می‌شوند.