جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

70 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

70 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

70 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 70 فعال قرآنی مازندران در قالب طرح «دیدار یار» با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

70 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: سی‌ودومین دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است.

وی فعالیت‌های قرآنی مازندران در چند سال اخیر را ارزشمند برشمرد و افزود: اداره‌کل اوقاف مازندران فعالیت خود را در راستای منویات مقام معظم رهبری و بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان انجام می‌دهد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اجرای صحیح طرح تربیت حافظان قرآن کریم در استان، ادامه داد: ثبت‌نام متقاضیان این طرح از طریق سامانه طرح تربیت حافظان سازمان اوقاف صورت می‌گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه مازندران رتبه‌های برتر قرآنی کشور را به خود اختصاص می‌دهد، اظهار کرد: همه‌ساله فعالان قرآنی مازندران با مقام معظم رهبری در قالب طرح «دیدار یار» دیدار می‌کنند.

علیزاده از اجرای طرح «دیدار یار» در مازندران خبر داد و بیان کرد: 70 فعال قرآنی مازندران به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند.

وی دیدار با مقام معظم رهبری را آرزوی هر فعال قرآنی دانست و گفت: همزمان با پایان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم فعالان قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.