رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

67 درصد جمعیت دانش‌آموزی فریدونکنار در مدارس شهری تحصیل می‌کنند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

67 درصد جمعیت دانش‌آموزی فریدونکنار در مدارس شهری تحصیل می‌کنند

67 درصد جمعیت دانش‌آموزی فریدونکنار در مدارس شهری تحصیل می‌کنند


مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: 67 درصد جمعیت دانش‌آموزی فریدونکنار در مدارس شهری تحصیل می‌کنند.

67 درصد جمعیت دانش‌آموزی فریدونکنار در مدارس شهری تحصیل می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سیدعظیم اسماعیل‌زاده صبح امروز در جلسه شورای معاونان با توجه به شروع تابستان و آغاز فعالیت‌های اجرایی پروژه مهر، از مدیران خواست با برنامه عملیاتی، پروژه مهر را شروع کنند.

وی با بیان اینکه مدیران باید برنامه‌محور باشند و با تدوین یک برنامه قوی و عملیاتی سال تحصیلی را شروع کنند، افزود: یکی از میدان‌های ظهور برنامه مدیران، اجرای پروژه مهر است.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار آمار مدارس روستایی فریدونکنار را 49 و مدارس شهری را 51 درصد اعلام و تصریح کرد:67 درصد جمعیت دانش‌آموزی در مدارس شهری مشغول به تحصیل هستند.

وی با اشاره به اینکه این امر باعث ایجاد تراکم بالای دانش‌آموزی در کلاس‌های درس مدارس شهری شده است، بیان کرد: در ساماندهی فضای آموزشی باید دقیق‌تر عمل کرد تا این پراکندگی جمعیت، کنترل و مدیریت شود.

اسماعیل‌زاده با اشاره به حذف کامل مجتمع‌های شهری و روستایی فریدونکنار، خاطرنشان کرد: افراد جدیدی وارد عرصه مدیریت مدارس شده و برخی از مدیران نیز جابه‌جا می‌شوند.

وی با بیان اینکه مدیران جدیدی برای مدارس منصوب می‌شوند، خاطرنشان کرد: مدیران برنامه‌محور، راهگشای مشکلات مدارس هستند.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار ابراز امیدواری کرد که این امر منجر به دمیدن روحی تازه در فضای مدیریت مدارس شده و به بانشاط‌تر شدن مدارس کمک کند.