سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

6100 معلول آملی مددجوی بهزیستی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

6100 معلول آملی مددجوی بهزیستی هستند

رئیس اداره بهزیستی آمل گفت: 6 هزار و 100 معلول در این شهرستان زیرپوشش این اداره هستند.

6100 معلول آملی مددجوی بهزیستی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، نصرت‌الله حسن‌زاده شامگاه سه‌شنبه در ضیافت مهر و جشن گلریزان اداره بهزیستی این شهرستان، اظهار کرد: حدود 6 هزار و 100 معلول در آمل تحت حمایت اداره بهزیستی قرار دارند.

وی افزود: با دعوت از خیران و مردم خیراندیش سعی داریم تا در راستای حمایت و یاری نیازمندان و افراد بی‌سرپرست گام‌های بزرگ برداریم.

رئیس اداره بهزیستی آمل با اشاره به اینکه دعوت از خیران منتخب اداره بهزیستی این شهرستان برای جامعه هدف برای رفع نیازمندی‌ها برگزار شده است، تصریح کرد: در این آئین گلریزان مردم درد دردمندان و نیازهای آنها را درک می‌کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: آمل از شهرهای شاخص مازندران است که مردم در امر خیر از یکدیگر سبقت می‌گیرند به فکر محرومان و نیازمندان هستند.

حسن‌زاده بیان کرد: با برگزاری درخت آرزوها در این مهمانی مهر و عاطفه، نیازهای معلولان در قالب نامه‌ای به خیران و مسئولان ارائه می‌شود.

معاون استاندار مازندران هم در این مراسم بیان کرد: بر سر درب سازمان ملل سه بیت از شاعر بلند آوازه ایران درج شده که در آن مردم را به نوع‌دوستی دعوت می‌کند و آنها را عضو یک پیکر می‌داند.

احمد منفرد اظهار کرد: خیرخواهی مردم بسیار نیک و پسندیده است و بهتر است انسان اهل خیر و نیکی باشد.

فرماندار ویژه آمل با تاکید بر اینکه انسانیت می‌تواند یک انسان را متجلی کند، ادامه داد: برای حس نوع‌دوستی در جوامع انسانی و اسلام مصادیق بسیاری مطرح است و دین اسلام نیز بسیار تاکید به خیرات دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه امام اول شیعیان با حمل کیسه نان و خرما در دل شب به درب نیازمندان می‌رفت، تصریح کرد: باید با الگوبرداری از اهل بیت گام برداریم.

منفرد گفت: باید خیران و مردم در صحنه‌های مختلف حضور داشته باشند و با کمک به همنوع فقر و نداری را از جامعه بردارند.

به گزارش فارس، در ضیافت مهر و جشن گلریزان اداره بهزیستی شهرستان آمل مسئولان، مردم و خیران با برداشتن میوه‌هایی از درخت آرزوها، دست به یاری نیازمندان زدند و گره‌ای از مشکلات‌شان را باز کردند.

اجرای موسیقی زنده مازندرانی هم از دیگر برنامه‌های این جشن بود تا همه در یک شب شاد به یاری معلولان نیازمند و بی‌سرپرست بشتابند.