جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

60 پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای بخش مرکزی جویبار اجراء شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

60 پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای بخش مرکزی جویبار اجراء شد

60 پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای بخش مرکزی جویبار اجراء شد


بخشدار مرکزی جویبار گفت:اجرای 60 پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای این بخش به عنوان جهش و تلاش بزرگ دولت برای فراهم کردن امکانات و خدمات مطلوب به روستاییان است.

60 پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای بخش مرکزی جویبار اجراء شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد مدانلو روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی جویبار گفت: برای اجرای این تعداد طرح بیش از 40 میلیارد ریال اعتبار ملی ، استانی و حوادثی هزینه شد .

وی به نیمه تمام بودن طرح های هادی به عنوان یکی از معضلات و دغدغه های روستاییان بخش مرکزی جویباراشاره کرد و خواستار تخصیص اعتبار لازم برای تکمیل این طرح ها شد .

بخشدار مرکزی جویبار تعداد طرح هادی اجراء شده در روستاهای این بخش را 10 طرح اعلام کرد و گفت: همچنین 10 طرح هادی در روستاها در حال اجراء است که برای تکمیل نیازمند تخصیص اعتبار لازم است .

بخشدار مرکزی جویبار از تهیه نقشه طرح هادی 10 روستای بالای 20 خانوار این بخش به عنوان برنامه پنجم توسعه دولت نام برد و ادامه داد : تهیه طرح هادی این تعداد روستا تا پایان سال جاری به اتمام می رسد .

بخشدار مرکزی جویبار در ادامه بهره برداری دو سالن ورزشی مشارکتی در روستا های کیامحله و سراج محله با اعتبارپنج میلیارد ریال ، آسفالت راه روستایی به طول هفت کیلومتر، افتتاح خانه بهداشت روستای چهار طاق بن،روکش آسفالت راه جویبار به قائمشهربه طول سه کیلومتر،مرمت وبهسازی جاده بین مزارع، ایستگاه پمپاژ،لایروبی چند کیلومتر انهار سنتی ،رمپ ورودی روستاهای صفر خیل و درکاسر،کانال بتونی لاینیگ اسماعیل کلا بزرگ از جمله مهمترین پروژه های در دست اجرای روستاهای این بخش نام برد .

وی گفت: امسال با تلاش مجموعه شوراهای اسلامی و دهیاران در خصوص اجرای برنامه های توسعه ، تکمیل طرحهای نیمه تمام و تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر وامید روند توسعه شتاب بیشتری خواهد گرفت.

از 76 روستای جویبار 41 روستا در بخش مرکزی این شهرستان واقع است که 22 هزار نفر جمعیت دارد .