جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

60 میلیارد ریال اعتبار برای طرح های نیمه کاره جویبار مصوب شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

60 میلیارد ریال اعتبار برای طرح های نیمه کاره جویبار مصوب شده است

به گزارش خبرنگار مهر، رضا گنجی در جلسه شورای اداری شهرستان، تکیمل پروژه های نیمه کاره را از اولویت نخست در شهرستان بیان کرد و اذعان داشت: رقمی بالغ بر 60 میلیارد ريال با هماهنگی نمایندگان حوزه انتخابیه قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ  در مجلس شورای اسلامی تصویب شده است و بزودی پروژه های مربوطه معرفی و به دستگاههای مربوطه ابلاغ خواهد شد.

فرماندار جویبار با اشاره به بحث مبارزه با مواد مخدر، گفت: چهار هزار شهید در امر مبارزه با مواد مخدر تقدیم انقلاب شده است.

وی با بیان اینکه دشمنان برنامه ریزی گسترده ای براب آلوده کردن جوانان به مواد مخدر و به انحراف کشاندن انقلاب کرده است، اظهارداشت: با توجه به نزدیک بودن هفته قوه قضائیه خوشبختانه اقدامات خوبی در بحث مبارزه با زمین خواری توسط این نهاد در شهرستان صورت گرفته است.

فرماندار جویبار با ناکافی بودن بودجه تملک دارائی در بر طرف نمودن مشکلات زیر ساختی این شهرستان افزود: علیرغم کاهش بودجه شهرستان در سال جاری انتظار می رود اعتبارات واقعی برنامه ریزی و با تخصیص کامل رقم پیش بینی شده اقدامات موثری در حوزه های مختلف صورت گیرد.

گنجی به تلفات بیشمار جاده ای در جویبار اشاره کرد و افزود: چندین بار از مدیر کل راه و شهرسازی برای تصمیم گیری و توزیع عادلانه اعتبارات در حوزه راه این شهرستان دعوت شده ، اما متاسفانه هیچ توجهی توسط این اداره کل نشده است و امیدواریم با پیگیری های نمایندگان مجلس توجه ویژه ای به این امر شود.

همچنین امام جمعه جویبار با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، گفت: متاسفانه شعار زدگی سطح جامعه را فرا گرفته است.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور به دو بحث عفاف و حجاب، استحکام خانواده و کاهش طلاق اشاره و اذعان داشت: متاسفانه امروزه ماهواره ها معضلی برای جامعه و تخریب کانون خانواده ها شده است.