جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

6 هزار کیسه همیان مولا در بین خیران ساروی توزیع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

6 هزار کیسه همیان مولا در بین خیران ساروی توزیع شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان ساری از توزیع 6 هزار کیسه همیان مولا برای دریافت کمک بین خیران ساروی خبر داد.

6 هزار کیسه همیان مولا در بین خیران ساروی توزیع شد

زین‌العابدین پرواسی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در ساری از توزیع 67 تن مرغ بین مددجویان کمیته امداد شهرستان ساری برای ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: مرغ در بسته 10 کیلویی بین خانوارهای شهرستان ساری در طی فراخوان به مددجویان توزیع می‎شود که تاکنون بخشی زیادی از این فرآورده گوشتی توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان ساری در ادامه دیگر برنامه‌های این نهاد در شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان را پیگیری طرح اکرام و ایتام در 21 ماه مبارک رمضان اعلام کرد و یادآور شد: این طرح در مناطق کمتر برخودار شهرستان اجرا می‎شود.

وی در ادامه به توزیع 6 هزار کیسه همیان مولا در بین کسبه و بازاریان خبر داد و یادآور شد: گیرندگان این کیسه کمک‌های خویش را در غالب مواد غذایی و کالا برای توزیع در اختیار کمیته امداد قرار می‌دهند.

پرواسی اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان امسال پیش‎بینی شد که از محل توزیع کیسه‌های همیان مولا 150 میلیون تومان کالا در اختیار مددجویان قرار گیرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان ساری با اعلام اینکه انتظار است مردم نسبت به یاری کمیته امداد شتاب کنند، گفت: کمک‌های مردمی به کمیته امداد امام خمینی در اختیار نیازمندان آبرومند قرار می‎گیرد.