سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

6 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا مجهول‌الهویه هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

6 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا مجهول‌الهویه هستند

رئیس سازمان حج و زیارت مازندران گفت: 6 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا هنوز شناسایی نشده و جزو مجهول‌الهویه‎ها هستند.

6 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا مجهول‌الهویه هستند

حبیب‌الله ساداتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اشاره به تدفین 32 نفر از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا، اظهار کرد: تاکنون 33 نفر از قربانیان مازندرانی این فاجعه شناسایی شدند.

وی اضافه کرد: پیکر علی ذبیح‌زاده‌پاشا روز چهارشنبه 6 آبان‌ماه امسال در بابل تشییع می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت مازندران با بیان اینکه در حال حاضر 6 تن از جان‌باختگان مازندرانی فاجعه منا هنوز شناسایی نشدند و جزو مجهول‌الهویه‌ها هستند، افزود: عملیات شناسایی آنها همچنان ادامه دارد.

ساداتی خاطرنشان کرد: خانواده این جان‌باختگان صبوری به خرج دهند، سازمان حج و زیارت به‌صورت جدی پیگیر این موضوع است تا هر چه سریع‌تر هویت قربانیان شناسایی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره اعزام زائران اربعین گفت: افراد می‌توانند نسبت به انجام عملیات پیش‌ثبت‌نام در سامانه سماح اقدام کنند تا زمان ثبت‌نام قطعی از طریق پیامک به آنها اعلام شود.

رئیس سازمان حج و زیارت مازندران با اشاره به وجود 212 دفتر زیارتی در استان، افزود: افراد می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی مازندران نسبت به  پیش‌ثبت‌نام اقدام کنند تا پس از گرفتن ویزا بقیه مراحل ثبت‌نام انجام شود.

ساداتی در پایان از زائران اربعین خواست که حتما گذرنامه معتبر داشته باشند.