رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

6 بوکسور مازندرانی به مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

6 بوکسور مازندرانی به مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند

6 بوکسور مازندرانی به مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند


رییس هیات بوکس مازندران از دعوت شش بوکسور این استان به مرحله نخست اردوی آماده سازی تیم ملی بوکس بزرگسالان در تهران خبر داد.

6 بوکسور مازندرانی به مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند

علی بابایی کارنامی عصر دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: جاسم دلاوری، سینا قلعه بندی، مهدی طلوتی، هومن طغانی، صادق روحی و سالار طهماسبی، شش بوکسور مازندرانی هستند که به همراه 36 بوکسور منتخب کادر فنی به تیم ملی دعوت شدند.

وی افزود: مرحله نخست اردوی آماده سازی تیم ملی بوکس بزرگسالان از 30 فروردین در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برپا می شود و ملی پوشان باید از 29 فروردین خود را به کمیته فنی در تهران معرفی خواهند کنند.

رییس هیات بوکس مازندران تصریح کرد: دعوت شدگان در این اردو شامل نفراتی است که در مسابقات قهرمانی آسیا، قهرمانی کشور و انتخابی کسب سهمیه المپیک حضور داشتند و موفق به کسب عنوان شدند.

بابایی کارنامی اضافه کرد: کادرفنی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران قصد دارد در پایان اردو یک هفته ای در تهران، با برگزاری مسابقه انتخابی و درون اردویی، نفرات برتر را برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا معرفی کند.

وی، به قابلیت های بالای بوکسورهای های مازندرانی و حضور آنها در اردوهای قبلی تیم های ملی اشاره کرد ویادآورشد: بوکسورهای مازندرانی در سال های اخیر در همه رده های سنی به همراه تیم های ملی در مسابقات مهم آسیایی ، جهانی وحتی المپیک حضور داشتند.

وی ابرازامیدواری کرد ورزشکاران مازندرانی بتوانند با درخشش وعملکرد قابل قبول در اردوهای تیم ملی در ترکیب نهایی برای مسابقات جهانی وآسیایی قرار بگیرند.