جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

6 بهمن حماسه آمل - نمایش محتوای تولیدات فضای مجازی

 

 

6 بهمن حماسه آمل

6 بهمن حماسه آمل


حماسه 6 بهمن آمل ؛ شکست سهمگین اشرار در مقابل قیام مردم

نزدیک 100 نفر از مائوئیست های کشور که تحت عنوان اتحادیه کمونیست های ایران فعالیت می کردند از دو روز پیش در آمل دست به شرارت و ایجاد ناامنی زده بودند که با قیام مردم آمل و حضور فعال نیروهای انقلاب سرکوب و شهر از لوث وجود ضد انقلاب و اشرار پاکسازی شد .

روزنامه اطلاعات در گزارشی در این رابطه نوشت : در درگیری که بین گروهی از عوامل مزدور آمریکا و مدافعین انقلاب اسلامی در شهر آمل روی داد بیش از 20 تن از ضد انقلابیون به هلاکت رسیده و عده ای نیز دستگیر شدند.

این درگیری که از دو شب پیش با حمله گروهی از عوامل گروهک ها به شهر آمل آغاز شد با دفاع قهرمانانه مردم مسلمان شهر و نیروهای انتظامی مواجه شد و ضد انقلابیون از اولین ساعات بامداد امروز به باغات اطراف شهر فرار کردند و مدافعین انقلاب اسلامی در تعقیب بقایای آنان هستند.

بر پایه این گزارش مهاجمان با استفاده از سنگرهایی که بر روی پشت بام های منازل فئودال ها و ثروتمندان شهر ساخته بودند چند ساختمان دولتی را هدف آتش خود قرار دادند. تاکنون بیش از 20 تن از ضد انقلابیون که از کادرهای اصلی گروهک ها نیز در بین آنان بودند به هلاکت رسیده اند و عده ای نیز زخمی شده اند.

 


مطالب مرتبط

ویژه برنامه شهادت امام هادی(ع)