جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

58 داوطلب ازشرکت در انتخابات شوراها درشهرستان آمل انصراف دادند - نمایش محتوای خبر

 

 

58 داوطلب ازشرکت در انتخابات شوراها درشهرستان آمل انصراف دادند

یداله اکبرزاده ˈ روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: از این شمار چهار نفر مربوط به شهر های آمل، رینه ، گزنک، دابودشت و 54 نفر نیز مربوط به روستاهای این شهرستان است.

وی افزود: این در حالی است که صلاحیت این تعداد داوطلب شرکت در شوراها نیز ازسوی مراجع قانونی تایید شده بود، و باحضور درستاد انتخابات فرمانداری وبخشداریهای شهرستان آمل به صورت رسمی کناره گیری کردند.

رئیس ستادانتخابات آمل ادامه داد: دلایل انصراف این داوطلبان شخصی بوده است.

اکبرزاده افزود: برای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها در حوزه شهرستان آمل حدود هزار و 940 نفر نام نویسی کردند که مسن ترین شرکت کننده حدود 79 و کم سن ترین نیز 25 سال سن داشت.

وی با بیان اینکه بیشترین تعداد داوطلبان شرکت در انتخابات دوره چهارم شوراها در حوزه شهرستان آمل مربوط به شهر آمل بوده است، تصریح کرد: صلاحیت 104 نفر از داوطلبان نامزدی شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر آمل تایید شده واکنون در صحنه تبلیغات حضور دارند.

فرماندار آمل همچنین، از اختصاص 883صندوق جمع آوری اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری وچهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد ویادآورشد: از این تعداد 428 شعبه اخذ رای ثابت و 25 شعبه سیار برای انتخابات روز 24 خردادماه در شهرستان آمل در نظر گرفته شده است.

شهرستان آمل حدود 400هزارنفر جمعیت دارد.