جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

53 پروژه در ساری افتتاح و کلنگ زنی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

53 پروژه در ساری افتتاح و کلنگ زنی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، جواد واحدی در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت : رویکرد دولت برمبنای اتمام پروژه های نیمه تمام می باشد لذا در هفته دولت در شهرستان ساری بیش از 53 پروژه عمرانی و زیربنایی وافتتاح و هم چنین کلنگ زنی را خواهیم داشت.

فرماندار مرکز استان تعداد کل پروژه های قابل افتتاح را 34 پروژه با اعتبار سه هزار و 177 میلیارد ریال اعلام کرد و ابراز داشت : تعداد پروژه های عمرانی افتتاحی 28 پروژه با رقم اعتباری 107 میلیارد ریال و پروژه های تولیدی افتتاحی با 6 پروژه اشتغالزایی 670 نفر با رقم اعتباری سه هزار و 70 ریال است.

واحدی پروژه های کلنگ زنی را 19 طرح با اعتبار 12 هزار و 270 میلیون ریال اعلام داشت.

وی همچنین از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی16خانه بهداشت در شهرستان خبر داد و افزود:این پروژ ه ها با اعتبار بالغ بر 10 هزار و 620 میلیون ریال کلنگ زنی و مدت اجرایی آن چهارماه و به بهره براری خواهد رسید.

واحدی تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان موظف هستند با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در نکوداشت هفته دولت و تبیین سیاست‌ها و اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان اهتمام کافی داشته باشند.

وی در راستای اجرای برنامه های مختلف در این هفته  تصریح کرد: در هفته دولت برنامه‌هایی از قبیل افتتاح پروژه‌ها، ارائه خدمات رایگان به مردم، دیدار با خانواده شهدا، گلباران مزار شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، اجرا می‌شود.