رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

517 هزار دانش آموز در سال تحصیلی 95-94در مدارس مازندران ثبت نام می کنند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

517 هزار دانش آموز در سال تحصیلی 95-94در مدارس مازندران ثبت نام می کنند

517 هزار دانش آموز در سال تحصیلی 95-94در مدارس مازندران ثبت نام می کنند


دبیر ستاد ثبت نام آموزش و پرورش مازندران پیش بینی کرد: بیش از 517هزار دانش آموز برای تحصیل در سال 95-94 در مدارس استان ثبت نام می کنند.

517 هزار دانش آموز در سال تحصیلی 95-94در مدارس مازندران ثبت نام می کنند

تقی شادمان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با تاکید بر اینکه مدیران مدارس در هنگام ثبت نام به جز حق بیمه از دریافت هرگونه وجهی باید خودداری کنند، افزود: در غیر این صورت با مدیران خاطی، بر اساس مقررات رفتار خواهد شد.

وی یاد آور شد: ارسال بخشنامه ها و دستورالعمل ثبت نام به شهرستانها و مناطق و اطلاع رسانی مناسب پیشتر از طریق رسانه های خبری انجام شد.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش مازندران بازدید از پایگاه های ستاد ثبت نام و مدارس را از مهم ترین اقدامات این ستاد دانست.

شادمان با ابراز خرسندی از آغاز جلسات پروژه مهر استان در آبان پارسال گفت: برنامه ریزی های مناسب در ستاد پروژه مهر، امر ثبت نام را آسان تر و راه را هموارتر ساخته است.

وی از نام نویسی دانش آموزان به عنوان یکی از مهمترین عناوین پروژه مهر یاد و خاطر نشان کرد: هماهنگی های لازم بین ستادهای ثبت نام شهرستان ها انجام می شود و این روند در سراسر استان نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

شادمان به برنامه ریزی مناسب برای بازدید از مدارس اشاره کرد و با بیان اینکه تاکنون گروه های ارزیاب، از 25 مدرسه استان بازدید به عمل آوردند، افزود: بلافاصله پس از گزارش ارزیابان، برای رفع مشکلات اقدامات لازم صورت گرفت.

رییس اداره ارزیابی عملکرد در پایان یادآور شد: سامانه سناد با نظارت و حمایت وزارت آموزش و پرورش آماده دریافت اطلاعات ثبت نام دانش آمزان است.

480هزار دانش آموز مازندرانی تحت آموزش بیش از 40هزار فرهنگی سال تحصیلی 94-93 را سپری کردند.