سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

50 کیلومتر از راه‌های روستایی بابلسر آسفالت می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

50 کیلومتر از راه‌های روستایی بابلسر آسفالت می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، رضا محسن‌پور به اتفاق امام جمعه هادی‌شهر، شهردار و اعضای شورای شهر هادی‌شهر از پروژه‌های راه روستایی و طرح‌های هادی روستاهای این بخش بازدید کردند.

معاون فرماندار بابلسر در حاشیه این بازدید در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابلسر با بیان اینکه شهرستان بابلسر در بحث نهضت آسفالت بسیار موفق عمل کرده است، اظهار داشت: آنچه روستاهای بابلسر را از دیگر روستاهای استان متمایز کرده است بحث مشارکت مردمی است و شهرستان بابلسر در بحث مشارکت مردمی رتبه برتر استان را دارد.

رضا محسن‌پور با اعلام اینکه در طی دو ماه اخیر حدود 90 کیلومتر از محورهای روستایی این شهرستان آسفالت و به بهره‌برداری رسید، بیان داشت: آسفالت 50 کیلومتر  از راه‌های روستایی این شهرستان نیز در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه در این وضعیت حاد اقتصادی توانستیم با استفاده از مشارکت خوب مردم شهرستان بابلسر اقدامات خوبی انجام دهیم، سهمیه قیر شهرستان بابلسر را چهار هزار و 200 تن برای 43 روستا عنوان و تصریح کرد: به دلیل مشارکت بالای مردمی، سهمیه بیشترین قیر استان به این شهرستان تعلق گرفت.

شهردار هادی‌شهر نیز به زیرسازی و آسفالت پروژه خیابان منتهی به مخزن آب و روستای آرمیچ‌کلا اشاره کرد و اظهار داشت: به منظور ساماندهی ورودی و مسیر خیابان منتهی به مخزن آب و روستای آرمیچ‌کلا پروژه زیرسازی و آسفالت این مسیر که بطول 1300 متر با عرض 5/5 متر است ،به اتمام رسید.

نادعلی نیازی اوریمی، هزینه این پروژه را بالغ بر 400 میلیون تومان برشمرد و بیان کرد: با نظارت و هماهنگی انجام شده این پروژه یک ماه زودتر از موقع مقرر به اتمام و به‌زودی به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.