رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

497 داوطلب برای انتخابات شوراها در ساری ثبت‌نام کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

497 داوطلب برای انتخابات شوراها در ساری ثبت‌نام کردند

جواد واحدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار کرد: تاکنون 873 نفر در دفاتر پیشخوان ساری برای انتخابات آینده شوراها ثبت‌نام کردند که 497 نفر ثبت‌نام نهایی شده‌اند.

واحدی بیان داشت: از 497 نفری که در ثبت‌نام نهایی پذیرفته شدند 479 نفر مرد و 19 نفر زن بودند.

وی یادآور شد: در حوزه انتخابیه ساری 110 نفر ثبت‌نام کرده که از این میزان در ثبت‌نام اولیه 51 نفر ثبت‌نام اولیه شدند و 59 نفر در ثبت‌نام نهایی پذیرفته شدند.

این مسئول ادامه داد: در حوزه انتخابیه پایین هولار شش نفر ثبت‌نام کردند که هر شش نفر مرد بوده که سه نفر در ثبت‌نام اولیه بوده و کار ثبت‌نام سه نفر دیگر نیز نهایی شد.

وی بیان داشت: در حوزه فریم هفت نفر ثبت‌نام کردند که در ثبت نام اولیه چهار نفر و در ثبت نام نهایی سه نفر پذیرفته شدند و در حوزه انتخابیه کیاسر دو نفر ثبت‌نام کردند که در ثبت‌نام نهایی یک نفر پذیرفته شد.

واحدی ادامه داد: در حوزه انتخابیه بخش مرکزی 303 نفر در دفاتر پیشخوان ثبت‌نام کردند که 165 نفر ثبت نام اولیه و 138 نفر نهایی شدند و در بخش کلیجانرستاق 88 نفر به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده که 75 نفر ثبت‌نام نهایی شدند.

فرماندار ساری افزود: در بخش دودانگه هم 81 نفر در دفاتر پیشخوان ثبت‌نام کرده‌اند که 64 نفر ثبت‌نام نهایی شدند و در بخش چهار دانگه هم 117 نفر در دفاتر پیشخوان ثبت‌نام که 82 نفر ثبت نام نهایی شدند.

وی تصریح کرد: در بخش رودپی جنوبی 93 نفر در دفاتر پیشخوان ثبت‌نام کردند که 45 نفر ثبت‌نام نهایی شدند و در بخش رودپی شمالی 66 نفر به دفاتر پیشخوان مراجعه که 27 نفر ثبت نام نهایی شده‌اند.