سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

474 میلیارد ریال در شهرک صنعتی بابکان آمل سرمایه گذاری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

474 میلیارد ریال در شهرک صنعتی بابکان آمل سرمایه گذاری شد

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ، ˈ عباسعلی وفایی نژادˈ در جلسه روز یکشنبه همچنین با صنعتگران شهرک صنعتی بابکان آمل گفت : در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، ارتباط و پیوند بین بخش خصوصی و دولت ، یک روند همآهنگ و همسو بوده است.

وی افزود: در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری مزین به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی شده است ، باید با تلاش و همت صنعتگران در جهت عینیت بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری همگام باشیم .

مدیرعامل شرکت شهرکهـای صنعتی مازندران ، حوزه تولیـد و صنعت را دارای منزلت و جایگاه ویژه دانست و افـزود : در اجـرای واگذاری شهرکهـا و نواحی صنعتی ، کلیه پروژه های عمرانی و طرحهایی که امروز هنوز به نتیجه نرسیدند ، با نگاه توسعه ای دولت به بخش سرمایه گذاری در حوزه صنعت ، همچنان در تکالیف دولت خواهد بود و فقط بخش حفظ و نگهداری ، به صنعتگران واگذار خواهد شد .

وی اظهار داشت : تاکنون 38 واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی بابکان آمل مبلغ 474 میلیارد ریال سرمایه گذاری کردند که برای 882 نفر ، بصورت مستقیم شغل ایجاد شده است .

وفایی نژاد خاطرنشان کرد : شهرکهای صنعتی بستر مناسبی برای سرمایه گذاری هستند و شهرک صنعتی بابکان با پتانسیل مناسب در جذب سرمایه گذاری و شرایط ایده آل و مطلوب ، آمادگی لازم را دارد .

مازندران 38شهرک و نواحی صنعتی دارد .