جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

470 میاندورودی راهی مناطق جنگی می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

470 میاندورودی راهی مناطق جنگی می‌شوند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود با اشاره به اردوی راهیان نور، گفت: سهمیه اعزامی به این اردو 470 نفر است که با 10 اتوبوس، آمبولانس و اکیپ امدادی نیز همراه است.

470 میاندورودی راهی مناطق جنگی می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، حسین جناسمی صبح امروز در اولین جلسه ستاد راهیان نور که در فرمانداری میاندورود برگزار شد، با اشاره به نقش جوانان در دفاع مقدس، اظهار کرد: جوانان 8 سال دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی که در رأس آن آمریکا قرار داشت، مقاومت جانانه کرده و از خاک و ناموس خود دفاع کردند.

وی بیان کرد: سربازان امام راحل توانستند در تمام میادین جنگ اقتصادی و فرهنگی به‎عنوان افسران جنگ نرم در برابر زیاده‎خواهی‎های دشمن ایستادگی کنند و شکل‎گیری انقلاب اسلامی در سال 1357 به‎خوبی گویای حضور افراد در این پیروزی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود رمز پیروزی شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی را حضور جوانان در عرصه جنگ با دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: به برکت حضور فعال و همیشه در صحنه جوانان است که امروز می‎توانیم سربلند و عزتمندانه زندگی کنیم و وظیفه همه ما انتقال این ارزش‎ها به نسل جوان است.

جناسمی با اشاره به اردوی راهیان نور بیان کرد: سهمیه اعزامی به این اردو 470 نفر است که با 10 اتوبوس، آمبولانس و اکیپ امدادی نیز همراه است.

وی به تاریخ اعزام افراد اشاره کرد و گفت: در تاریخ 14، 22، 26 و 28 اسفندماه به تعداد 370 نفر اعزام می‎شوند و در یکم و پنجم فروردین‎ماه سال 95 نیز 100 نفر دیگر در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد که در مجموع 470 نفر خواهند بود.