سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

47 محفل قرآنی در مازندران برگزار شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

47 محفل قرآنی در مازندران برگزار شد

47 محفل قرآنی در مازندران برگزار شد


معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری 47 محفل قرآنی همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم در استان خبر داد.

47 محفل قرآنی در مازندران برگزار شد

حجت‌الاسلام مسعود قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، عامل اصلی موفقیت و سربلندی مسلمانان را در تکیه به قرآن دانست و گفت: برگزاری محافل قرآنی و اهمیت دادن به کلام الهی در جامعه باید مورد توجه همه مسئولان نظام، نهادهای فرهنگی و اجرایی باشد.

وی با بیان اینکه همه ما مسلمانان براساس دستور قرآن‌کریم موظف به آشنایی و انجام دستورات الهی هستیم، اظهار کرد: قرآن‌کریم راه سعادت در دنیا و آخرت را برای بشر هموار می‌کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با اشاره به اینکه در مجالس قرآنی می‌توانید بهترین، مستحکم‌ترین و جذاب‌ترین کلام الهی را بشنوید، بیان کرد: دو عامل قرآن و ولایت می‌تواند آینده بشریت را مصون نگه‌ دارد.

این مسئول به برگزاری سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم در کشور اشاره و اظهار کرد: همزمان با برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن، محافل قرآنی در سراسر کشور در حال برگزاری است.

قربانی از برگزاری 47 محفل قرآنی در مازندران خبر داد و بیان‌ کرد: همزمان با مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم کلاس‌های آموزشی قرآن، محافل انس با قرآن‌کریم و تفسیر قرآن در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه محفل انس با قرآن‌کریم با حضور قاری بین‌المللی کشور مصر «عادل الباز سالم» در مسجد جامع نوشهر برگزار شد، ادامه داد: برگزاری محافل قرآنی موجب افزایش معنویت و تقویت روحیه قرآن‌آموزی در جامعه می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه هرچه انسان با مفاهیم قرآنی بیشتر آشنا باشد، جامعه بیشتر قرآنی می‌شود، گفت: افرادی که از قرآن فاصله می‌گیرند، از نعمت‌های خداوند و نعمت‌های قرآنی به‌دور می‌مانند.