جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

445 هکتار از اراضی شهرکهای صنعتی مازندران سند تفکیکی دریافت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

445 هکتار از اراضی شهرکهای صنعتی مازندران سند تفکیکی دریافت کردند

' سید مصطفی موسوی ' روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای حمایت از تولید و اشتغال و ایجاد بستر مناسب برای استقرار سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در شهرکها و نواحی صنعتی ، اخذ سند تفکیکی در برنامه عملیاتی شرکت شهرکهای صنعتی قرار دارد .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با اشاره به اهمیت سند تفکیکی برای واحدهای تولیدی و صنعتی اضافه کرد: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان می توانند از سند تفکیکی ، جهت دریافت تسهیلات ، بعنوان جایگزین وثیقه بانکی بهره مند شوند .

وی اظهار داشت : صنعتگران و تولیدکنندگان مستقر در شهرکهای صنعتی بهشهر ، بشل سوادکوه ، فاز یک آمل ، کیاسر و نواحی صنعتی میرود بابلسر و درونکلای شرقی ، می توانند از مزایای سند تفکیکی بهره مند شوند .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود : در مجموع با اخذ سند تفکیکی 6 شهرک صنعتی جدیدی ، 527 واحد تولیدی و صنعتی میتوانند از مزایای سند تفکیکی استفاده کنند .

موسوی تصریح کرد : واحدهای تولیدی مستقر در این شهرکها و نواحی صنعتی که دارای پروانه بهره برداری هستند ، می توانند با مراجعه به شرکت شهرکهای صنعتی و ارائه مدارک پایان کار ساختمانی ، سند تفکیکی دریافت نمایند

موسوی بیان داشت : در یک برنامه عملیاتی و در جهت کاهش دغدغه صنعتگران ، با همکاری و هماهنگی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران در حال انجام دریافت سند تفکیکی برای تمامی شهراکهای استان هستیم. 

{jcomments off}