سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

43 پروژه دهه فجر در ساری افتتاح می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

43 پروژه دهه فجر در ساری افتتاح می شود

فرماندار ساری از بهره برداری 43 پروژه و شروع عملیات اجرایی هشت طرح با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد و 753 میلیون ریال در ایام دهه فجر خبر داد .

43 پروژه دهه فجر در ساری افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرماندار ساری ، احمد حسین زادگان روز دوشنبه همزمان با آغاز برنامه های دهه فجر گفت : برای پروژه های آماده بهره برداری 226 میلیارد و 350 میلیون ریال هزینه شده است .
وی هزینه اجرای هشت طرح جدید را هم که شامل هفت مرکز بهداشتی - درمانی و بازسازی بنای یک امام زاده است ، بیش از 41 میلیارد و 180 میلیون ریال اعلام کرد.
فرماندار ساری پروژه های آماده بهره برداری را شامل 14 پروژه توسعه ،اصلاح و تامین شبکه برق برای برخورداری 270 خانوار و چهار پروژه امور منابع آب شامل باز سازی مجاری آبی چشمه ، ساماندهی و لایروبی رودخانه های محلی ، ایستگاه پمپاژسرگچین و دیوار حفاظتی معرفی کرد.
وی 11 پروژه در بخش راه روستایی و شهری دور برگردان ، روکش آسفالت ، زیر گذر ، زیرسازی و اجرای آبروی روستایی را از دیگر پروژه های آماده بهره برداری دانست .
حسین زادگان گفت که در این ایام پنج پروژه جهاد کشاورزی هم شامل انتقال آب با لوله ، تجهیز چاه آب ، پوشش بتنی کانال ، اجرای آبیاری تحت فشار و شن ریزی بین مزارع افتتاح می شود.
وی با اشاره به بهره برداری از یک طرح توسعه واحد صنعتی ، افزود : آموزش و پرورش هم یک مدرسه را در روستای امره و آزمایشگاه نانو را در شهر ساری بهره برداری می کند.
فرماندار ساری از بهره برداری سه طرح عمرانی مددجویی در دهه فجر هم خبر داد و گفت : سه ساختمان با زیر بنای 170 متر با تامین اعتبار از سوی این نهاد ساخته شده که به مدد جویان تحویل داده خواهد شد .