جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

43 ماموریت اورژانس بابل در یک روز - نمایش محتوای خبر

 

 

43 ماموریت اورژانس بابل در یک روز

مهدی محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: در پی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف پراید، نیسان و عابر در جاده بابل به قائمشهر کبودکلا، بلافاصله تکنسین‌های پایگاه قراخیل به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: سه مصدوم این حادثه یک مرد 12 ساله و دو زن 37 و 52 ساله بودند.

این مسئول بیان داشت: این مصدومان از ناحیه سر، صورت و کمر دچار آسیب شده بودند که پس از اقدامات اولیه پزشکی توسط تکنسین‌های اورژانس 115به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند.

وی تصریح کرد: در دیگری در ساعت 16:03 مبنی بر تصادف دو دستگاه پراید در جاده گنج افروز، بلافاصله تکنسین‌های پایگاه هلیدشت و دانشگاه به محل حادثه اعزام  شدند.

محمدیان خاطرنشان کرد: سه مصدوم این حادثه  یک مرد و دو زن26و 52 ساله بودند که از ناحیه پای چپ، کتف و سر دچار آسیب شده و پس از اقدامات اولیه پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل انتقال داده شدند.

محمدیان اظهار داشت: در تماس دیگری با اورژانس 115 بابل مبنی بر واژگونی موتورسیکلت در جاده حبیبی جنب زندان متی‌کلا بلافاصله تکنسین‌های پایگاه دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی دلیل واژگونی این موتور را سرعت زیاد دانست و گفت: دو مصدوم این حادثه که دو برادر جوان 25 و 18ساله بودند به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند.

رئیس اورژانس 115 بابل اظهار داشت: اورژانس 115 بابل  روز گذشته 43 ماموریت داشته که 17 ماموریت آن تصادفی بوده که 14 مصدوم به بیمارستان منتقل و سه مصدوم دیگر درمان در محل شدند.