جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

400 میلیون ریال وام کارگشایی به مددجویان میاندرود پرداخت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

400 میلیون ریال وام کارگشایی به مددجویان میاندرود پرداخت شد

ˈ علی ابراهیمی ˈ روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این میزان وام با هدف رفع مشکلات مددجویان و به عنوان کمک هزینه ازدواج ، هزینه های درمانی ، تعمیرات مسکن ، شهریه های تحصیلی ، پرداخت بدهی و سایر نیازمندی ها به 50 نفر از مددجویان پرداخت شده است.

وی افزود : امسال 200 میلیون ریال هم به عنوان هدیه ازدواج به 10 نوعروس در این شهرستان پرداخت شد.

مدیر کمیته امداد امام (ره) میاندرود با اشاره به برپایی جشن نیکوکاری از آن به عنوان فرصتی برای کمک به همنوعان و اقشار ضعیف جامعه یاد کرد و گفت : 10 پایگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری در سطح شهرستان برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم برپا می شود.

وی از توزیع هفت هزار برگ قبض رسید در مدارس میاندرود خبر داد و افزود : تا کنون دو هزار برگ قبض رسید در سطح دهیاری ها و تعداد 200 برگ قبض در بین ادارات شهرستان برای دریافت کمک به نیازمندان توزیع شد.

او بر لزوم توسعه فرهنگ نوعدوستی در مدارس و حمایت فرزندان این مرز و بوم تاکید کرد و ادامه داد : نواختن زنگ نیکوکاری و اجرای برنامه های متنوع همراه با جمع آوری کمک های دانش آموزان در مدارس از دیگر برنامه های جشن نیکوکاری است.

ابراهیمی گفت : مردم نوعدوست شهرستان میاندرود می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 0210401382002 به نام کمیته امداد میاندرود نزد بانک صادرات واریز کنند.

یکهزار و 442 خانوار زیر پوشش کمیته امداد میاندرود قرار دارند.