جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

400 تن از فعالان رسانه‌ای به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

400 تن از فعالان رسانه‌ای به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند

مسئول بسیج رسانه استان مازندران گفت: 400 تن از فعالان رسانه‌ای به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.

400 تن از فعالان رسانه‌ای به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسن افشار صبح امروز در دیدار اصحاب رسانه استان مازندران با معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران، اظهار کرد: اهمیت رسانه امروز قابل چشم‌پوشی نیست و رسانه‌ها نقش بسیار اثرگذاری در ایجاد تحولات اجتماعی و اقتصادی دارند.

وی تصریح کرد: بسیج رسانه در سال جاری زمینه وحدت رسانه‌ای در استان مازندران را ایجاد کرد و تلاش دارد انسجام رسانه‌ای که در استان مازندران ایجاد شده را برای توسعه ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و توسعه استان حفظ کند.

مسئول بسیج رسانه مازندران با اشاره به نزدیک بودن پایان سال و نیز اعزام کاروان راهیان نور از همکاری مشترک بسیج رسانه مازندران و خبرنگاران بسیجی برای انعکاس حضور کاروان‌های راهیان نور خبر داد.

وی با اعلام اینکه برنامه داریم در کاروان‌های راهیان نور 400 نفر از فعالان رسانه‌ای را به این سفر اعزام کنیم، افزود: طبق برنامه تدوین شده به همراه یک کاروان خبرنگاران اعزام می‌شوند.

افشار با بیان اینکه تلاش داریم در این اعزام‌ها شجاعت‌ها و نیز اقدامات رزمندگان به‌خوبی منعکس شود، گفت: برای هر کاروان تیم کامل رسانه‌ای متشکل از عکاس، خبرنگار و مستندساز اعزام می‎شوند.

وی با اشاره به اهمیت فضای رسانه‌ای به‌ویژه رسانه‌های مجازی یادآور شد: تلاش داریم یادواره شهدای استان مازندران در رسانه‎ها و سایت‌ها و نیز شبکه‌های مجازی برگزار شود و بانک جامع رسانه‌ای از شهدا داشته باشیم.

مسئول بسیج رسانه مازندران در ادامه با اعلام اینکه برای حضور خبرنگاران نیاز به همراهی و پشتیبانی از سوی استانداری مازندران داریم، خاطرنشان کرد: در این زمینه نیاز است که از ظرفیت مازندران در حوزه‌های مختلف به‌خوبی بهره‌برداری شود.

وی در پایان گفت: برای افتتاح پایگاه رسانه‌ای مازندران در مناطق جنگی نیز برنامه افتتاحیه در نظر گرفته شده که پس از تدوین ساز و کارها زمان دقیق مراسم اعلام می‌شود.