سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

4.5 کیلومتر اتوبان راه روستای در بابلسر احداث می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

4.5 کیلومتر اتوبان راه روستای در بابلسر احداث می‌شود

رضا محسن‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر با اشاره به مشارکت مردمی شهرستان بابلسر این شهرستان را پیشرو مشارکت در سطح استان برشمرد و اظهار داشت: اگر امروز شهرستان بابلسر توانست به عنوان پایلوت مشارکت مردمی در اجرای طرح هادی و آسفالت راه‌های روستایی در سطح استان معرفی شود نشان از تعامل و همکاری بین مردم و مسئولان و مشارکت بالای مردمی این شهرستان دارد.

وی پیشرفت و توسعه روستاهای این شهرستان را چشمگیر دانست و افزود: تغییرات در روستاها زمانی اتفاق می‌افتد که برای روستا برنامه داشته باشیم و آن را به مرحله اجرایی درآوریم.

معاون فرماندار بابلسر با اعلام اینکه قرار است با مشارکت مسئولان،شوراها و دهیاران بخش مرکزی 4.5 کیلومتر اتوبان روستایی احداث شود، عنوان کرد: امسال از سهم نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی 2 میلیارد و 500 میلیون تومان برای طرح هادی روستاها، 700 میلیون تومان برای برق‌رسانی، یک میلیارد تومان برای اداره راه و شهرسازی استفاده شده است.

محسن‌پور با بیان اینکه روستایی موفق‌تر است که بتواند مشارکت بیشتری از مردم را کسب کند، با تاکید به تلاش در جهت اتمام و تکمیل پروژه‌های طرح هادی روستاها تا ایام مبارک دهه فجر خاطرنشان کرد: در این ایام فاز نخست اتوبان احمدکلا، اجاکسر و علی‌آباد و طرح بلوار روستای باقرتنگه به پایان می‌رسد.