رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

4 پروژه آموزشی در بابل بهره‌برداری می‎شود - نمایش محتوای خبر

 

 

4 پروژه آموزشی در بابل بهره‌برداری می‎شود

مدیر آموزش و پرورش بابل گفت: چهار پروژه آموزش و پرورش بابل با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد و 500 میلیون ریال به مناسبت دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

4 پروژه آموزشی در بابل بهره‌برداری می‎شود

همت احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان بابل، اظهار کرد: دبیرستان صدیقه فتاحی که در سال 1389 به مرحله عقد قرارداد رسید در زمینی به مساحت 2 هزار و 800 متر مربع با زیربنای آموزشی یک‌هزار و 100 مترمربع در سه طبقه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه با مشارکت مردمی که 8 هزار و 500 میلیون ریال از سوی دولت و یک‌هزار و 500 میلیون ریال از سوی خیر با امکانات نوین و هوشمند در اختیار دانش‌آموزان روستاهای همجوار و شهر گتاب قرار می‌گیرد.

مدیر آموزش و پرورش بابل از بهره‌برداری سالن سرپوشیده ورزشی مرحوم میرفیاض فیضی در روستای شیردارکلا بخش بابلکنار بابل خبر داد و تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال از سال 91 تاکنون به مدت دو سال با زیربنای آموزشی 250 مترمربع در یک طبقه با امکانات پیشرفته از سوی خیر آماده شده و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.

این مسئول خاطرنشان کرد: پروژه سید روح‌الله علی‌محمدی در شهر گتاب با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 500 میلیون ریال به مدت چهار سال در زمینی به مساحت 3 هزار و 200 متر مربع با امکانات نوین و هوشمند در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

احمدی افتتاح آزمایشگاه تیزهوشان روستای روشن‌آباد را از دیگر پروژه‌های این ایام برشمرد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 500 میلیون ریال به مدت 6 سال در زمینی به مساحت یک‌هزار و 500 مترمربع با امکانات پیشرفته و هوشمند در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.