سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

4 دیوار‌کشی غیر‌مجاز در سوادکوه قلع و قمع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

4 دیوار‌کشی غیر‌مجاز در سوادکوه قلع و قمع شد

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه از قلع و قمع 4 دیوار‌کشی غیر‌مجاز در این شهرستان خبر داد.

4 دیوار‌کشی غیر‌مجاز در سوادکوه قلع و قمع شد

علیرضا مرادیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اهداف و رسالت‌های جهاد‌کشاورزی در جلوگیری از تغییر کاربری‌ها، گفت: حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و جلوگیری از عملیات‌های اجرایی در تغییر آن و رفع تجاوز در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه چهار مورد دیوار‌کشی غیر‌مجاز در سوادکوه قلع و قمع شد، افزود: این دیوار‌کشی‌های غیر‌مجاز براساس سیاست‌های کلان جهاد‌کشاورزی در روستا‌های مته‌کلا و کچید بخش زیراب شهرستان سوادکوه قلع و قمع شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه خاطر‌نشان کرد: اجرای حکم قلع و قمع با حکم دادستان و حضور نمایندگان جهاد کشاورزی، شورای دو روستا و نیروی انتظامی انجام شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه قلع و قمع سازه‌های غیر‌قانونی برای اجرای مواد قانون حفظ کاربری و جلوگیری از عملیات اجرایی و رفع تجاوز است، اظهار کرد: قلع و قمع‌های اجرایی در مواردی انجام می‌شود که تغییر کاربری غیر‌مجاز زراعی و باغی انجام شود.

مرادیان از برخورد جدی با متخلفان عرصه‌های زراعی، باغی و تغییر کاربری‌ها خبر داد و گفت: برای جلوگیری از تغییر کاربری و برخورد جدی با متخلفان، گشت امور اراضی شهرستان به صورت روزانه به ده‌گردشی در روستاهای سوادکوه اقدام می‌کند.