جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

4 خیر قرآنی سوادکوه تجلیل می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

4 خیر قرآنی سوادکوه تجلیل می‌شوند

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی سوادکوه از تجلیل استانی 4 خیّر قرآنی این شهرستان خبر داد.

4 خیر قرآنی سوادکوه تجلیل می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، داوود عزتی صبح امروز در جلسه طرح و برنامه قرآنی با اشاره به اهمیت استفاده از توانمندی‌های مختلف برای تقویت فعالیت‌های قرآنی، گفت: افراد خیر برای توسعه فعالیت‌های دینی و قرآنی شناسایی و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه افراد خیر قرآنی با حمایت‌های خود موجب تسریع در فعالیت‌های فرهنگی و دینی می‌شوند، افزود: برگزاری مناسبت‌های دینی، محافل قرآنی، جشنواره‌های قرآنی و تقدیر از فعالان قرآنی برتر، بخشی از اهداف استفاده از توانمندی افراد خیر در حوزه دینی و قرآنی است.

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به تجلیل از افراد خیّر قرآنی در این شهرستان‌ها اشاره و خاطر‌نشان کرد: در برنامه‌های تجلیل از فعالان قرآنی شهرستانی از افراد خیر تجلیل شد.

این مسؤول از معرفی چهار خیر قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی که در سال 95 اقدام به پشتیبانی مالی از فعالیت‌های قرآنی کردند برای حضور در مراسم تجلیل استانی، خبر داد و افزود: مشخصات و تصاویر چهار خیر سوادکوهی برای حضور و تقدیر از آنان در مراسم تجلیل استانی از افراد خیر به اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران معرفی شدند.

عزتی گفت: حسین حسنی، تقی چادوشی، سید عیسی نبوی و فرنگیس صیادی به عنوان چهار خیر قرآنی سوادکوه به اداره قرآنی تبلیغات اسلامی مازندران معرفی شدند.