جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

39 درصد جمعیت شهرستان محمودآباد در سرشماری مشارکت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

39 درصد جمعیت شهرستان محمودآباد در سرشماری مشارکت کردند

فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: ثبت‌نام سرشماری اینترنتی خانوارها در این شهرستان از مرز 37 درصد عبور کرد و تاکنون 37.4 درصد خانوارهای محمودآبادی و در مجموع 39 درصد جمعیت این شهرستان در سرشماری اینترنتی مشارکت کرده‌اند.

39 درصد جمعیت شهرستان محمودآباد در سرشماری مشارکت کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، یحیی یوسف‌پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام اینترنتی تا روز سه‌شنبه 27 مهرماه تمدید شده است.

وی افزود: ثبت‌نام اینترنتی سرشماری خانوارها در این شهرستان از مرز 37 درصد عبور کرد و تاکنون 37.4 درصد خانوارهای محمودآبادی و در مجموع 39 درصد جمعیت این شهرستان در سرشماری اینترنتی مشارکت کرده‌اند.

رئیس ستاد سرشماری شهرستان محمودآباد گفت: محمودآباد در ثبت‌نام اینترنتی خانوارها در جایگاه پنجم استان قرار دارد و در روزهای آینده ارتقا خواهد یافت زیرا قبلا محمودآباد در جایگاه دهم سرشماری در استان مازندران بود.

یوسف‌پور با بیان اینکه پس از ثبت‌نام اینترنتی، سرشماری به شیوه حضوری 28 مهر‌ماه تا 28 آبان‌ماه به مدت یک‌ ماه ادامه می‌یابد، اضافه کرد: خانوارها پس از ثبت‌نام در سامانه اینترنتی، کد رهگیری دریافتی را نزد خود نگه دارند و هنگام مراجعه مامور سرشماری به درب منزل، آن را ارائه کنند تا دیگر به سرشماری حضوری نیازی نباشد.

وی خاطر نشان کرد: خانوارها می‌توانند در مدت تمدید شده اطلاعات خود را از طریق سامانه اینترنتی   www.sarshomari95.ir وارد کنند.