جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

35 میلیارد ریال به اشتغالزایی مددجویان سوادکوه اختصاص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

35 میلیارد ریال به اشتغالزایی مددجویان سوادکوه اختصاص یافت

عیسی اسماعیلی در سوادکوه از برنامه‌ریزی کمیته امداد شهرستان سوادکوه برای ارائه تسهیلات به اعضای خود خبر داد و گفت: توانمندسازی مددجویان و تاکید بر تلاش برای خودکفایی آنان در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سوادکوه از پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان دارای شرایط مورد نظر خبر داد و افزود: 498 نفر در سال 1391 از کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سوادکوه تسهیلات اشتغال دریافت کردند.

وی به بیان مبلغ اختصاص یافته به تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سوادکوه اشاره و خاطرنشان کرد: 34 میلیارد و 458 میلیون ریال تسهیلات اشتغال در سال گذشته به مددجویان این کمیته در شهرستان سوادکوه اختصاص یافت.

اسماعیلی به برگزاری جشن رمضان با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردم و مسئولان برای مددجویان کمیته و نیز حضور صدا و سیما مرکز استان، مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان و خیران اشاره کرد و یادآوری کرد: 100 میلیون ریال در جشن رمضان شهرستان سوادکوه جمع‌آوری شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سوادکوه به نحوه عملکرد این کمیته برای توانمندسازی مددجویان اشاره کرد و افزود: افراد دارای شرایط لازم ابتدا شناسایی و سپس به سوی اشتغال حمایت و هدایت می‌شوند.