سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

34 کیلومتر راه دسترسی اختصاصی در شهرکهای صنعتی مازندران ایجاد شد - نمایش محتوای خبر

 

 

34 کیلومتر راه دسترسی اختصاصی در شهرکهای صنعتی مازندران ایجاد شد

عباسعلی وفایی نژاد ˈ روز چهارنشبه به خبرنگار ایرنا گفت: برای ایجاد و برقراری 34 کیلومتر راه اختصاصی در شهرکهای صنعتی استان مبلغ 298 میلیارد و423 میلیون ریال از محل منابع ملی ، استانی و داخلی هزینه شد.

وی بیان داشت: دسترسی آسان و سریع به امکانات در شهرکها و نواحی صنعتی مهمترین زیر ساخت برای انجام فعالیت های تولیدی و صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با بیان اینکه امکانات زیربنایی و زیرساختی در استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی نقش کلیدی دارند افزود : مهیا بودن امکانات زیرساختی از قبیل آب ، برق ، گاز، تلفن ، تصفیه خانه فاضلاب و راه دسترسی ،دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران را کاهش می دهد.

وی به اهمیت مکان یابی مناسب برای ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی با هدف کاهش هزینه های جاری شرکت اشاره کرد و گفت: تهیه زمین مناسب برای ساخت شهرکها و نواحی صنعتی با توجه به مکانیابی ، براساس طراحی های انجام شده منطبق با اصول فنی است .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران در ادامه ضمن تبریک روز خبرنگار از هفدهم مرداد ماه به عنوان روز از خودگذشتگی و روز پاسداشت رسالت بزرگ و حیاتی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در جوامع بشری یاد کرد.

وی گفت: خبرنگاری ، تعهد و کوشش برآمده از نیازهای عمیق انسانی همچون میل به دانستن مشارکت و تعامل اجتماعی است . وفایی نژاد اظهار داشت : خبرنگاری نه یک حرفه بلکه مسوولیت خطیری است که فرد را خارج از بعد زمان و مکان و مصالح فردی تا منتهای واقعیت های جوامع بشری ، با اطلاع رسانی صحیح و شفاف ، پیش می راند.

وی گفت: 17مرداد مصادف با روز شهادت ˈ محمود صارمی ˈ خبرنگار ایرنا را به تمامی خبرنگاران که همواره با تلاش خود حرمت رفیع اندیشه و قلم را پاس می دارند ، تبریک و تهنیت می گویم.