جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

34 نامزد شورای شهر و روستا در جویبار انصراف دادند - نمایش محتوای خبر

 

 

34 نامزد شورای شهر و روستا در جویبار انصراف دادند

امید نیک نژادˈ روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از این شمار شش نفر مربوط به شهر جویبار و 28 نفر نیز مربوط به روستاهای این شهرستان است.

وی افزود: این نامزدها که صلاحیتشان هم از سوی مراجع قانونی تایید شده بود، با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری و بخشداری های شهرستان جویبار به صورت رسمی کناره گیری کردند.

رئیس ستاد انتخابات جویبار گفت: برای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها در این شهرستان 519 نفر نام نویسی کرده بودند که صلاحیت 507 نفر تایید شد و وارد صحنه تبلیغات شدند.

وی افزود: با انصراف 34 نفر هم اکنون 473 نامزد برای در اختیار گرفتن کرسی های شورای شهر و روستاهای شهرستان جویبار با هم رقابت می کنند.

فرماندار جویبار همچنین از پیش بینی فعالیت 189 شعبه برای رای گیری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در این شهرستان خبر داد و گفت: از این تعداد، 80 شعبه اخذ رای برای روستاهای بخش مرکزی و 69 شعبه اخذ رای هم برای روستاهای بخش گیلخواران است.

وی افزود: از 20 شعبه رای گیری پیش بینی شده برای دو شهر جویبار و کوهی خیل ، 19 شعبه ثابت و یک شعبه سیار است.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیست و چهارم خرداد در 75 آبادی و دو شهرجویبار برگزار می شود.