جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

34 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

34 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 34 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

34 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام ستار علیزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سی‌وسومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد قرآنی کشور فردا 28 اردیبهشت به‌کار خود پایان می‌دهد.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات از دو نخبه قرآنی استان تجلیل شد، افزود: سیده کلثوم حسینی و زهرا علی‌نژاد از سوی حجت‌الاسلام محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و حجت‌الاسلام شرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان مورد تجلیل قرار گرفتند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه همه‌ساله با پایان مسابقات بین‌المللی قرآن، فعالان قرآنی کشور با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند، ادامه داد: قاریان بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان و فعالان قرآنی کشور با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

این مسؤول از اعزام 34 فعال قرآنی مازندران برای شرکت در مراسم دیدار با مقام معظم رهبری خبر داد و افزود: این مراسم در قالب طرح دیدار یار برگزار می‌شود و فعالان قرآنی استان از شهرهای مختلف حضور دارند.

علیزاده با بیان اینکه فعالان قرآنی مازندران چهارشنبه هفته‌جاری با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند، گفت: مازندران دارای نخبگان قرآنی بسیاری است که با برنامه‌ریزی هدفمند باید تقویت و مورد حمایت قرار گیرند.