جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

320 دانش‌آموز آملی به اردوی راهیان‌ نور اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

320 دانش‌آموز آملی به اردوی راهیان‌ نور اعزام شدند

320 دانش‌آموز دختر شهرستان آمل با بدرقه مسئولان و خانواده‌هایشان به اردوی راهیان‌ نور غرب کشور اعزام شدند.

320 دانش‌آموز آملی به اردوی راهیان‌ نور اعزام شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، 320 دانش‌آموز دختر این شهرستان صبح امروز با بدرقه مسئولان و خانواده‌ها به اردوی راهیان‌ نور غرب کشور اعزام شدند.

این مراسم با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، سرپرست فرمانداری ویژه و دیگر مسئولان در سالن ورزشی شهید قنبری برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش آمل در این مراسم اظهار کرد: اردوی راهیان‌ نور دانش‌آموزی تأثیر بسیار زیادی در بین دانش‌آموزان دارد.

حمید محمدنسب با اعلام اینکه دانش‌آموزان به دو منطقه جنگی و عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می‌شوند، افزود: در نخستین اعزام به راهیان‌ نور دانش‌آموزی، 320 دانش‌آموز دختر مقطع متوسطه در قالب هشت دستگاه اتوبوس راهی می‌شوند.

مدیر آموزش و پرورش آمل بیان کرد: اردوی راهیان‌ نور می‌تواند با نمایش مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور، یادآور رشادت و دلیرمرد مردان و زنان غیور این مملکت باشد.

این مسئول تصریح کرد: شهدا برای اقتدار، امنیت و آرامش کشورمان تمام هستی خود را در راه خداوند اهدا کردند که امروز ما باید پیرو آنها باشیم.

محمدنسب با اعلام اینکه این شهرستان حدود 60 هزار دانش‌آموز دارد، خاطرنشان کرد: امروزه دانش‌آموزان و خانواده‌شان بیشتر از گذشته برای اعزام به اردوی راهیان‌ نور از خود اشتیاق نشان می‌دهند، زیرا این اردو تأثیر زیادی در روح، روان و اندیشه دانش‌آموزان دارد.

مدیر آموزش و پرورش آمل گفت: مراحل دیگر اردوی راهیان نور دختر و پسر مقطع متوسطه این شهرستان در ادامه سال تحصیلی جدید به مناطق عملیاتی و جنگی غرب و جنوب کشور با همکاری مسئولان و مدیران مدارس اجرایی می‌شود.