جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

32میلیارد ریال صرف نوسازی خطوط فرسوده و ایجاد پست های جدید برق در آمل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

32میلیارد ریال صرف نوسازی خطوط فرسوده و ایجاد پست های جدید برق در آمل شد

نوراله قاسمی ˈ روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: احداث شبکه های پست برق رسانی، نوسازی و اصلاحات برقی، ساخت پروژه های عمرانی، ساختمان اداری برق دابودشت وخروجی پست 63 ولتی از مهمترین طرح های انجام شده اداره توزیع برق شهرستان آمل در 5ماهه امسال بوده است.

وی به وجود حدود 180 هزار مشترک برق خانگی وصنعتی در شهرستان آمل اشاره کرد وگفت: شهرستان آمل هم اکنون بیشترین تعداد مشترکان برق را در میان شهرستانهای مازندران دارد.

مدیراداره توزیع برق شهرستان آمل اضافه کرد: با این وجود تعداد مشترک به علت برخورداری ازتعداد زیاد تاسیاستی تولیدی وصنعتی استان در این شهرستان، حدود 20 درصد حجم بیشترین مصرف انرژی را دارد.

قاسمی همچنین به افتتاح ساختمان اداری برق شهر دابودشت و چهار پروژه برق این شهرستان در هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: برای افتتاح وبهره برداری ساختمان اداره برق دابودشت آمل چهار پروژه برق این شهرستان بیش از 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی اضافه کرد ساختمان اداری برق در شهر وبخش دابودشت در میان شهرستان های مازندران تاکنون ساخته نداشته و در زمینی به مساحت یک هزار و 500 متر زمین با زیربنای 600 متر مربع در دو طبقه ساخته شده است.

مدیر اداره توزیع برق آمل یادآورشد: با اجرای طرح های بهره برداری شده در روستاهایˈ پنجاب و پلورˈبخش لاریجان آمل تعداد 31 روستای اطراف نیز از تامین برق برخوردار شدند.

شهرستان آمل دارای 400هزار نفر جمعیت است.