جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

31 خرداد؛ زمان تمدید کارت الکترونیکی مرزنشینان در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

31 خرداد؛ زمان تمدید کارت الکترونیکی مرزنشینان در مازندران

31 خرداد؛ زمان تمدید کارت الکترونیکی مرزنشینان در مازندران


سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در اطلاعیه‌ای زمان تمدید کارت الکترونیکی مرزنشینان را اعلام کرد.

31 خرداد؛ زمان تمدید کارت الکترونیکی مرزنشینان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، در اطلاعیه‌ای از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران زمان تمدید کارت الکترونیکی مرزنشینان اعلام شد.

در این اطلاعیه آمده است: به استناد تصمیم کارگروه موضوع ماده 12، مرزنشینان دارای دفترچه‌های مرزنشینی قدیمی که تا پایان سال‌جاری دارای اعتبار است و تاکنون موفق به ثبت‌نام برای دریافت کارت الکترونیک مرزنشینی نشدند تا پایان خردادماه امسال مهلت دارند تا با مراجعه به دفاتر پیشخوان محل سکونت خود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در این باره بیان کرد: از ابتدای راه‌اندازی سامانه یکپارچه مدیریت مرزنشینان در مجموع 156 هزار و 847 خانوار درخواست کارت الکترونیک مبادلات مرزی دادند که از این تعداد 124 هزار و 97 خانوار موفق به دریافت کارت مبادلات مرزی شدند.

یوسف خسروزاده عمران اظهار کرد: 144 هزار و 35 خانوار صاحب کارت الکترونیک مرزی با مراجعه به شرکت‌های تعاونی مرزنشینان محل سکونت نسبت به شارژ کارت اقدام کردند تا شرکت‌های تعاونی به نمایندگی از صاحبان کارت، نسبت به انجام صادرات و واردات کالا اقدام کنند.

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: آن‌ دسته از خانوارهای دارای کارت مبادلات مرزی که تاکنون موفق به حضور در شرکت‌های تعاونی محل سکونت خود نشدند می‌توانند با مراجعه به تعاونی‌های مورد نظر نسبت به شارژ کارت مبادلات مرزی اقدام کنند.