رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

308 هزار مسافر از خدمات پست ایمنی سلامت هلال‌احمر مازندران استفاده کردند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

308 هزار مسافر از خدمات پست ایمنی سلامت هلال‌احمر مازندران استفاده کردند

308 هزار مسافر از خدمات پست ایمنی سلامت هلال‌احمر مازندران استفاده کردند


مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران گفت: 308 هزار مسافر از پست‌های ایمنی سلامت هلال‌احمر این استان استفاده کردند.

308 هزار مسافر از خدمات پست ایمنی سلامت هلال‌احمر مازندران استفاده کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی ولی‌پور امروز در جریان بازدید مسئول سازمان جوانان هلال‌احمر کشور از سایت هلال‌احمر شهید صالحی تنکابن اظهار داشت: طرح امداد و نجات هلال‌احمر در مازندران از 25 اسفندماه سال 93 شروع و تاکنون بیش از 3 هزار عملیات در سطح استان انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه در این مدت 3 هزار و 417 مصدوم از خدمات هلال‌احمر بهره‌مند شدند، افزود: 3 هزار و 115 نفر تحت درمان سرپایی قرار گرفتند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران با بیان اینکه 99 نفر در این ایام توسط نیروهای این نهاد به مراکز درمانی منتقل شدند، یادآور شد: 546 تیم عملیاتی در هلال‌احمر مازندران در حال فعالیت هستند که 2 هزار و 45 نیروی امداد و نجات در این مرکز به ارائه خدمات مشغول هستند.

ولی‌پور خاطرنشان کرد: 308 هزار مسافر و افراد مقیم در پست‌های امداد و نجات خدمات دریافت کردند و همچنین 296 هزار بسته آموزشی در پست‌های هلال‌احمر توزیع شده است.

وی عنوان کرد: یک‌هزار و 130 نیروی جوان آموزش دیده و پزشکان داوطلب در پست‌های امداد و نجات فعالیت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران به فعالیت ایستگاه سلامت در سطح استان اشاره کرد و گفت: 3 هزار و 600 نفر از خدمات ایستگاه‌ها سلامت بهره‌مند شدند.

به گزارش فارس، معاون عمرانی استاندار مازندران، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان، رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر کشور و مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران امروز از پست شهید صالحی تنکابن در غرب مازندران بازدید کردند.