جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

300 پروژه ورزشی تا پایان سال افتتاح می‌شود/ افزایش 80 درصدی اعتبارات ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

300 پروژه ورزشی تا پایان سال افتتاح می‌شود/ افزایش 80 درصدی اعتبارات ورزشی

معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: حدود 600 پروژه در سطح کشور افتتاح شد و پیش‌بینی می‌شود 300 پروژه نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

300 پروژه ورزشی تا پایان سال افتتاح می‌شود/ افزایش 80 درصدی اعتبارات ورزشی

سیدمناف هاشمی در حاشیه سفر به مازندران در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در رامسر اظهار کرد: حدود 600 پروژه در سطح کشور افتتاح شد و پیش‌بینی می‌شود 300 پروژه نیز تا پایان سال تکمیل و به بخش خصوصی واگذار شود.

وی از افزایش اعتبارات ورزشی در سال 95 به میزان 80 درصد خبر داد و افزود: با این شرایط امیدواریم در سال آینده 800 یا حتی 900 پروژه در سطح کشور افتتاح شود که تعدادی از این پروژه‌ها در مازندران و به ویژه در غرب مازندران و شرق گیلان است.

معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: اعتبارات پیش‌بینی شده در قانون بودجه برای سال آینده حدود یک‌هزار میلیارد تومان است که با اعتبارات استانی حدود یک‎هزار و 500 میلیارد تومان است اما در سال 94 کل اعتبارات استانی، کشوری، ملی حدود 850 میلیارد تومان بوده است.

این مسئول در پایان مازندران را استانی قهرمان پرور دانست و گفت: بیشترین مدال‌آوری کشور از مازندران است که با وجود محدودیت‌هایی که در سال 93 ـ 94 داشتیم پیش‌بینی می‌شود اعتبارات این استان در سال آینده از رشد 100 درصدی برخوردار شود.