جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

300 محفل انس با قرآن کریم در بقاع متبرکه مازندران برپا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

300 محفل انس با قرآن کریم در بقاع متبرکه مازندران برپا می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 300 محفل انس با قرآن کریم همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.

300 محفل انس با قرآن کریم در بقاع متبرکه مازندران برپا می‌شود

حجت‌الاسلام مسعود قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: طرح ضیافت الهی همزمان با حلول ماه مبارک رمضان در 320 بقعه متبرکه استان آغاز شد.

وی با بیان اینکه طرح ضیافت الهی با هدف بهره‌گیری هرچه بیشتر از ظرفیت‌های معنوی ماه رمضان در حال اجراست، افزود: برگزاری محافل انس با قرآن کریم در ایام اجرای طرح ضیافت الهی یکی از شاخص‌ترین برنامه‌های ایام ماه مبارک رمضان به‌شمار می‌رود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران از پیش‌بینی برگزاری 300 محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: برای برگزاری محافل قرآنی در بقاع متبرکه استان با درخواست‌های متعدد روبه‌رو هستیم و به احتمال زیاد این تعداد محفل افزایش پیدا می‌کند.

این مسؤول جامعه و نظام را قرآنی و انقلابی دانست و بیان کرد: حضور پرشور مردم و جوانان در محافل انس با قرآن کریم نشان از محبوبیت کلام وحی در جامعه دارد و نیازمند توجه بیشتر به این حوزه مهم هستیم.

وی در پایان بر بهره‌گیری از جوانان و قرآن‌آموزان در برگزاری محافل انس با قرآن کریم تأکید کرد و گفت: به‌کارگیری جوانان در برپایی محافل انس با قرآن کریم سبب تشویق و گرایش بیشتر آنها به تلاوت کلام وحی می‌شود.